Сильний шторм змив піщаний насип і деякі дерев'яні настили на пляжах міста Одеси. На третині пляжів, з 11-ї до 16-ї станцій Великого Фонтану, морські хвилі б'ються об підпірні стіни.
Цю інформацію повідомляє "Думська".
Багато орендарів залишилися без своїх настилів, якими прикривали пісок. Тепер прямо біля берегової лінії в морі плавають дерев'яні колоди.
Міська влада вже не вперше зіткнулися з такою неприємністю, однак, вони просто закидають гранітними валунами проблемні місця, замість того, щоб відновлювати берегоукріплювальні споруди і намивати пісок.
Як повідомляв раніше портал "Знай.иа", 21 березня, у середу, в Одесі члени партії "Свобода" та організації "Сокіл" захопили готель "Велика Московська", яка пустує після реконструкції.
Підуть по хатах ухилянтів: в Україні формують нові мобілізаційні групи на допомогу ТЦК
За газ тепер треба платити по новому: як споживачам не накопичити штучний борг
За обмін доларів доведеться сплатити комісію: які купюри не приймуть в обміннику
ТЦК починають полювання за літніми українцями: кого шукатимуть насамперед
Вони увійшли всередину будівлі, помахали прапором з балкона і вивісили транспарант "Відкрито для людей".
Як каже заступник голови організації Костянтин Василець, націоналісти хочуть повернути "Велику Московську" одеситам і зробити її загальнодоступною. Відомо, що поліція не робила ніяких дій у відповідь.