Біля окупованого путінськими бойовиками Луганська дрон ОБСЄ зафіксував 30 танків.

Про це стало відомо завдяки звіту місії ОБСЄ в Україні.

"Місія продовжує здійснювати моніторинг відведення озброєння, передбаченого Мінським меморандумом... Так, по лініям відводу, але за межами виділених місць зберігання в непідконтрольних уряду районах на підставі даних повітряного спостереження виявлено 30 танків (невстановленого типу) поблизу н. п. Круглик (31 км до південно-заходу від Луганська)", - йдеться у звіті.

Спеціальна моніторингова місія констатувала збільшення кількості порушень режиму припинення вогню в Донецькій і Луганській областях порівняно з попереднім звітним періодом.

Популярні новини зараз

Пенсіонери ВПО можуть отримати солідну надбавку: що для цього потрібно

Гороскоп на п'ятницю 22 листопада для всіх знаків Зодіаку: день для змін та простих радостей

Нові правила бронювання від мобілізації: що зміниться з 1 грудня

Пенсіонерам "навісять" новий фінансовий тягар: ніяких пільг не чекайте

Показати ще

Крім того, місія знайшла сліди обстрілу, характер яких вказує на використання касетних боєприпасів, поблизу Новотошковського Луганської області.

Команда СММ ще раз відвідала постійне місце зберігання важкого озброєння в непідконтрольною уряду районі Луганської області, місцезнаходження якого відповідає лініям відведення, і помітила, що там досі не вистачає 6 буксированных і 3 самохідних гаубиць.

У непідконтрольною уряду районі Донецької області спостерігачі ще раз відвідали постійне місце зберігання озброєння, розташоване за межами відводу ліній, і помітили, що там все ще не вистачає 11 танків (чотирьох Т-64 і сім Т-72).

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що терористи "ДНР" обстріляли шламонакопичувач 3-ї черги промислових відходів хімічного виробництва Торецкого фенольного заводу.

Як повідомляється на сторінці прес-центру штабу ООС у Facebook, представники української сторони СЦКК 25 липня виявили розрив артилерійського боєприпаса у чаші шламонакопичувача.

Нагадаємо, у Берліні завершилася зустріч Нормандської четвірки на рівні політдиректорів МЗС країн-учасниць. Так, під час брифінгу обговорювалося введення на Донбас миротворчої місії ООН.

Як повідомляв Знай.uа, Росія відповіла на питання про обмін полоненими.

Також Знай.uа писав, США сказали "так" миротворцям на Донбасі.