Незважаючи на обмеження максимальної швидкості до 50 км/год в містах, на деяких вулицях міста дозволять їздити 80-90 км/год.

Про те сказав в кулуарах Верховної Ради член колегії МВС, нардеп Антон Геращенко в ефірі українського каналу.

"Це не означає, що всі вулиці Києва або інших великих міст України повинні бути обладнані знаками лише 50 км/год. Ми цими правилами даємо можливість містам ранжувати швидкість. Наприклад, в Києві на просп. Перемоги, просп. Бажана, які побудовані відповідно з нормативами, там може бути встановлена ​​максимальна швидкість 80-90 км/ч, це нормально ", - сказав депутат.

За його словами, влада змусить водіїв знижувати швидкісний режим. Він упевнений, що це призведе до зменшення кількості жертв на дорогах.

Популярні новини зараз

Гроші прийдуть уже в січні: хто отримає 2 600 і 5 200 гривень доплат

Українцям почали блокувати рахунки: у ПриватБанку пояснили, як не залишитись без грошей

Депортація із Польщі: до чого готуватися чоловікам

"Ощадбанк" виплатить допомогу пенсіонерам: хто та скільки отримає

Показати ще

Безпека на дорогах

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що за допомогою даних інтерактивної карти відомо, що зараз в Києві працюють на дорогах і прибирають наслідки снігопаду 21 з 102 снігоприбиральних машин. Також на GPS-карті видно, що 68 машин стоять на місці, а 13 - знаходяться не в мережі.