Щотижня від мін на Донбасі у середньому гине або одержує поранення одна дитина. В цілому на сході України міни загрожують життю і здоров'ю близько 220 тис. дітей. Про це 24 січня в Мюнхені заявив керівник міжнародної благодійної організації SOS-Kinderdörfer ("СОС Дитячі містечка") в Україні Андрій Чуприков.

Організація оголосила про розширення власної просвітницької програми в Україні щодо небезпеки, яку становлять міни, і навчання обходження з ними.

"Смертельна небезпека підстерігає всюди", - заявив чиновник.

Саме тому, за його словами, життєво необхідно навчити дітей, які живуть в охопленому війною регіоні, з дитинства дізнаватися міни і захищати себе від них.

Нагадаємо, прокремлівський російський політолог Сергій Марков заявив, що війська РФ перейдуть у наступ на Маріуполь, Артемівськ та Запоріжжя, якщо трапиться загострення ситуації на окупованому Кремлем Донбасі.

Популярні новини зараз

Пенсіонерів зроблять боржниками: кого змусять повертати виплати

ПриватБанк запровадить нові ліміти на готівку: яку суму дозволять зняти з картки

З 1 січня українці старші 40 років отримають 2000 гривень просто через Дію

Штраф до 31 грудня: українці відбиратимуть гроші за яскраве святкування Нового 2026 року

Показати ще

Крім того, українська армія помітила прибуття підкріплення на позиції російських найманців на Донбасі і відкрила вогонь по артилерійській колоні окупантів. В результаті їм вдалося спалити одну машину з боєкомплектом.

Дивіться сюжет про Донбас

Як повідомляв інформаційний портал "Знай.uа", Порошенко поговорив із Волкером про життя і долю людей.