У Кабінеті Міністрів України вже активно працюють над наступним етапом пенсійної реформи. Як відомо, з 2019 року в Україні буде запроваджено новий рівень пенсійної системи - накопичувальний.
Про це повідомляють facenews.ua.
Накопичувальні фонди створюються з метою компенсації низьких пенсій. Згідно з реформою, із зарплат людей будуть відраховувати додаткові відсотки.
За словами експертів, Верховна Рада готова не просто підтримати новий етап реформування пенсійної системи в Україні, але і запустити впровадження накопичувальних фондів вже з 1 січня 2019 року.
Штрафи від ТЦК зростуть вдвічі: ухилянтів добряче потрусять
Масштабне березневе підвищення пенсій: 2300 отримають не всі
Багатогодинні черги до ТЦК відміняються: у "Резерв+" запрацювала довгоочікувана функція
Є умова, вводять ліміт на 30 днів: що буде з тарифом на світло з 1 грудня
За рішенням Верховного суду, ті люди, які обрали спрощену систему оподаткування, звільняються від фінансових зобов'язань такого типу, якщо вони є пенсіонерами за віком або інвалідами та отримують пенсію або соціальну допомогу.
Також портал повідомляв про те, що в Україні чекають надбавки до пенсій понад півмільйона військових. У Кабміні зробили важливу заяву по цьому питанню. Як повідомив віце-прем'єр-міністр Павло Розенко на сторінці в Facebook, вже до цих вихідних військові пенсіонери отримають підвищення.
27 квітня планується здійснити останній транш переказу коштів. Всі 544. військових пенсіонерів отримають свої надбавки до виплат.
Крім того, нагадаємо, що зміни в пенсійному законодавстві, які вводяться в цьому році, для багатьох досі залишаються "китайською грамотою". Щоб дізнатися, як правильно рахувати період свого трудового стажу та виплати, треба спочатку розібратися в їх видах.
Також нагадаємо, що выплаты для українських пенсіонерів можуть збільшитися: зокрема, це стосується тих, хто може похвалитися великим трудовим стажем, але отримував маленьку зарплату на момент виходу на заслужений відпочинок.
В уряді зазначають, що цей процес активізується автоматично разом із зростанням мінімальної заробітної плати.