Міністерство охорони здоров'я України вирішило взятися за соціалізацію людей з інвалідністю. Про це стало відомо завдяки повідомленням прес-служби відомства.
Відомо, що разом з іншими міністерствами та громадськістю Моз взявся за впровадження Міжнародною класифікацією функціонування, обмеження життєдіяльності і здоров'я.
Як відомо, це система, що застосовується в розвинених країнах медиками, педагогами і психологами для того, щоб всебічно зрозуміти стан здоров'я людини з інвалідністю або хронічними захворюваннями. Це допомагає краще спланувати лікування, реабілітацію та створити належні умови для інвалідів.
"Поки жителі розвинених країн отримують всебічну допомогу, що дозволяє їм жити активним життям, багато українців з інвалідністю, як ув'язнені, змушені проводити велику частину часу у власних будинках. І у нас ніколи не буде власного Стівена Хокінга, поки система не забезпечить людей з інвалідністю необхідними можливостями реабілітації", - сказала міністр охорони здоров'я Уляна Супрун.
Зміни в правилах обміну валюти: заначка може перетворитися на розчарування
Пенсіонери ВПО можуть отримати солідну надбавку: що для цього потрібно
"Бусифікацію" обіцяють викорінити: ТЦК застосують новий підхід до мобілізації
Багатогодинні черги до ТЦК відміняються: у "Резерв+" запрацювала довгоочікувана функція
Відзначається, що основною перевагою МКФ для пацієнтів є комплексний підхід до фізичних, ментальних та соціальних аспектів їх стану.
На тлі впровадження медичної реформи серед українців існує безліч міфів. Один з них стосується вартості пологів – деякі стверджують, що відтепер ця медична послуга буде коштувати десятки тисяч гривень.
Моз вніс ясність в це питання, передає прес-служба відомства. У повідомленні говориться, що медпослуги, пов'язані з вагітністю і пологами, повністю будуть надаватися за рахунок держави. Крім того, у Моз додали, що також безкоштовними залишаться надання медичних послуг і надання ліків.
Як повідомляв портал "Знай.uа" щоб "оздоровити" своє меню, українцям потрібно відмовитися не тільки від фастфуду та газованої води, але і від спецій. Дієтологи кажуть, що сіль необхідно вживати з обережністю. Так, у Моз повністю згодні з заявами про шкоду солі. У Супрун заявили, що добова норма солі становить 5 м, а все, що більше - призводить до розвитку серцево-судинних захворювань, зокрема, гіпертонії та серцевої недостатності.