З 1 травня 2018 року розпочали діяти нові форми заяви і декларації про доходи відповідно до нових правил призначення субсидій на оплату житлово-комунальних послуг.

На сайті Мінсоцполітики оприлюднено зразки заповнення зазначених документів, а також інструкція, яка допоможе в заповненні. Форми заяви та декларації також додаються.

Нагадаємо, у зв’язку зі змінами в системі субсидування деяким українцям доведеться повторно пред’явити документи на оформлення субсидії.

Популярні новини зараз

Тарифний "сюрприз" для мешканців багатоповерхівок: травневі платіжки заберуть ще більше грошей

Змії пішли в атаку на українців: як запобігти укусам і чи існує ефективний антидот

Не дуже "стародавня", але безбожно дорога: як виглядає монета в 50 копійок, яка може озолотити

Чому в СРСР будували 5- та 9-поверхівки - ви навіть не здогадуєтеся, у чому "секрет"

Показати ще

З травня 2018 року уряд буде перепризначувати субсидії двічі на рік – у травні і жовтні.

«Для більшості домогосподарств, які вже користуються допомогою, субсидії перепризначатимуть автоматично з урахуванням доходів за попередні два квартали», – відзначили в Мінсоцполітики.

Відзначимо, що 6,6 мільйона домогосподарств отримували субсидію в 2017 році, а в Міністерстві соціальної політики вже пообіцяли, що для 80% користувачів допомогу продовжать автоматично.

Однак існують і зони ризику. Перш за все, субсидію не отримають власники квартир, площа яких перевищує 120 квадратних метрів, і будинків площею понад 200 метрів. Виняток – будинки сімейного типу або прийомних сімей.

Раніше "Знай. uа" писав про те, що середня зарплата в Україні до кінця 2018 року може скласти 10 тисяч гривень. Про це заявив міністр Кабінету міністрів України Олександр Саєнко, передає прес-служба уряду.

"Ми розраховуємо, що середня заробітна плата до кінця року може скласти 10 тисяч гривень", – заявив Саєнко.

При цьому міністр підкреслив, що підвищення мінімальної зарплати має відповідати рівню зростання економіки, щоб це не було навантаженням для бізнесу, особливо малого.

"Ми досягли зростання на 2,5% ВВП минулого року, і пріоритетом номер один в цьому році залишається зростання економіки. Прем'єр-міністр поставив мету – 5-7% зростання ВВП – і запропонував низку конкретних ініціатив для її досягнення. Над їх втіленням ми і працюємо ... Зростання мінімальної заробітної плати має корелювати з ростом економіки й продуктивності праці. Тут важливим фактором є, зокрема, впровадження нових технологій та інновацій", – додав Саєнко.