Проросійські бойовики на Донбасі обстріляли місію Міжнародного Комітету Червоного Хреста під час роздачі гуманітарної допомоги мирним жителям.
Про це повідомляє прес-служба штабу АТО в Facebook.
Як вказують військові, інцидент стався в населеному пункті Доломітне, коли місцеві жителі отримували продукти і гігієнічні набори. "Кілька кулеметних черг пройшли в безпосередній близькості від людей і автомобілів місії. На щастя, ніхто не постраждав", - йдеться в повідомленні.
Було встановлено, що стрілянина велася з боку неконтрольованих районів області. Військові вказують, що таким чином бойовики намагаються дискредитувати українські сили на Донбасі.
Варто зазначити, що українська сторона надала гарантії безпеки Червоному Хресту, тоді як бойовики відмовилися. Тому волонтери повезли гуманітарний вантаж на свій страх і ризик.
Українці отримають по 700 гривень на оплату комуналки: кому дадуть
Стануть другим сортом: що готують ухилянтам після війни
Діти не знатимуть навіть бази: вчителі б'ють на сполох через зміни у шкільних програмах
Українцям можуть дозволити забирати орендовані квартири, у яких вони проживають
Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що 17 квітня російські терористи обстріляли з великокаліберної зброї будівлю Красногорівської загальноосвітньої школи №1.