У селі Кольчино Мукачівського району Закарпатської області вранці стався зсув ґрунту, який зруйнував два житлові будинки.

Про це повідомив на своєму офіційному сайті голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль.

"У четвер, 10 травня вранці у с.Кольчино Мукачівського району стався зсув ґрунту. Величезна земляна маса, що посунула з гори, зруйнувала два житлові будинки з саману й накрила легковик "Таврія", - повідомив він.

За словами Москаля, унаслідок зсуву постраждалих немає.

Популярні новини зараз

Пенсіонерам приготували доплати: хто отримає надбавку до пенсії понад 2 тисячі гривень

Не наплутайте з показниками лічильників цього місяця: Нафтогаз звернувся до українців

Плюс 2361 грн на картку щомісяця: хтось із пенсіонерів у 2025 році отримає солідний бонус

Пропрацював 40 років, а пенсія мізерна: у ПФУ звернулися до українців, сподобається не всім

Показати ще

"Зараз на місці працюють представники Мукачівської РДА, рятувальники, геодезисти та інші служби. З протилежного боку гори розташований щебневий кар’єр, і зараз спеціалісти з’ясовують, наскільки земляні роботи вплинули на формування зсуву", - додав він.

Як раныше передавав портал "Знай.ua", у Новій Зеландії земля тікає буквально з-під ніг. Поблизу міста Роторуа зявилась найбільша тріщина, яка постійно збільшується.

Зараз пласт землі розколовся на 200 метрів у довжину та завглибшки два десятка метрів.

За оцінками вчених, порожнину утворювалася десятиліттями або навіть століттями і оголила породи віком близько 60 тисяч років.

Місцевий житель знайшов величезну тріщину в кінці минулого тижня після сильної зливи.

Нагадаємо, у середу, 9 травня, українські кліматологи Центральної геофізичної обсерваторії імені Бориса Срезневського повідомили про закінчення метеорологічної весни в столиці.

"За даними спостережень метеостанції обсерваторії середньодобова температура повітря 29 квітня перевищує + 15,0 ° С, що знаменує початок метеорологічного літа. Метеорологічна весна, яка почалася 24 березня тривала всього 36 днів. Вона майже на місяць була коротше кліматичної норми", – повідомляють у Центральній геофізичній обсерваторії.

При цьому кліматологи стверджують, що нинішнє метеорологічне літо прийшло до Києва аж на 16 днів раніше середньостатистичних показників. Однак зазначимо, що це ще зовсім не рекорд. Так, в 1996 році літо почалося 22 квітня – це найбільш ранній термін за 137 років спостережень.