Мешканці Харкова з дня на день зможуть помилуватися цвітом бузку і магнолій: через аномально теплу зиму весна вирішила в це місто прийти раніше.

Як повідомляє портал Рoliteka, ще за декілька днів до Нового року в міському ботанічному саду розпустилася вербові дерева, а на бузку і магноліях з'явилися бруньки. Крім того, розпустилися яскраво-рожеві квіти на вовчому ягіднику. У той же час працівники ботанічного саду розповідають, як з-під опалого листя почали пробиватися проліски.

І хоча для відвідувачів таке цвітіння в розпал зими - диво, то для дерев і квітів - це справжня катастрофа: брунькування в цей період може настільки послабити дерево, що воно буде хворіти довгий час або зовсім загине.



Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" повідомляв про те, що аномально тепла зима змусила прокинутися не тільки рослини, але і тварин: в миколаївському зоопарку на пару місяців раніше прокинулися маленькі провісники погоди.

Популярні новини зараз

У метро вводять суворі правила: кого можуть не пустити на станції в 2026 році

Не втратьте гроші: банк попередив всіх українців, хто встановив "Мобільний Ощад"

Індексація пенсій у 2026 році: на кого чекає підвищення, а хто залишиться без змін

Школярам пропонують зменшити канікули: забувають, як пишуться їх імена

Показати ще