Біля Маріуполя українські військові встановили манекен для відволікання уваги. Більше того, йому навіть виділили військову форму і дали ім'я - Петро. Встановлення "вічного часового" врятувало багато життів під час обстрілів.
Цю інформацію повідомила "ТСН".
"Вічний вартовий" вже прийняв на себе десятки ударів і врятував життя багатьох українських військових від куль ворога.
Зовсім нещодавно "Петро" упіймав кулю супротивника "ротом". Зараз голова приманки більше схожа на решето - в ній більше десятка наскрізних дірок від куль.


Як кажуть військові, ворог стріляє влучно і часто, але останнім часом, на щастя, притих. Всі мішки та інші захисні установки прийняли сотні куль.
"Динамо" розгромлено Кіпром: "Пафос" не просто виграв, кияни перетворилися на циркачів, яких висміюють
Головне за 9 серпня: цілодобове полювання ТЦК, нова мобілізація з 1 вересня та перші заморозки в Україні
Заберуть житло навіть з документами: українцям скасовують право власності – причини
Нафтогаз не визнає оплату через ПриватБанк: у чому причина та що робити клієнтам
"Заїжджали кадрові російські снайпери – дуже прицільно клали. А зараз трохи вщухли", — зазначив учасник ООС.
За словами хлопців звикнути можна багато до чого - постійних обстрілів, холоду, спеки, важкої роботи. Але є такі речі, до яких звикнути нереально, наприклад, смерті товаришів по службі.
"Втрати бойових товаришів, до цього ніяк не можна звикнути. Для мене це дуже важка втрата, тому що ти знаєш цю людину, багато чого пройшов і тут бац, його немає", - поділився військовий.
Також портал повідомляв про те, що останні добу на Донбасі були дуже важкими. Ворог неодноразово застосовував заборонену Мінському зброю. В результаті численних атак бойовиків загинув український захисник, ще четверо отримали поранення.
Про це доповіли представники операції Об'єднаних сил. Найбільше ворог активізувався на Кримському, Светлодарском, Авдіївському та Маріупольському напрямках.
Також нагадаємо, що з'явилася інформація про те, що покінчити з війною на Донбасі в сьогоднішніх обставин можна лише за однієї умови – якщо цього захоче президент Російської Федерації Володимир Путін.