Антимайданівцю Сергію Юдаєву, котрого в понеділок суд визнав винним в організації масових заворушень під час захоплення Харківської облдержадміністрації (ОДА) та пошкодженні майна місцевої телекомпанії АТН в квітні 2014 року, і відпустив за амністією, нині знову оголошений у розшук.
Про це на брифінгу повідомив очільник поліції Харківської області Олег Бех, передає "Інтерфакс-Україна".
За його словами, у понеділок слідчий Новобаварського відділу поліції Харкова повідомив громадянину РФ про підозру стосовно нанесення тілесних ушкоджень середньої тяжкості. Мовляв, під час перебування у медсанчастині в СІЗО Юдаєв побив людину.
У свою чергу адвокат росіянина Дмитро Тихоненков заявив, що його підзахисному після звільнення в залі суду намагалися вручити підозру у новій справі, і повідомив, що насправді побили Юдаєва.
Дивіться: Суд виніс вирок Сергію Юдаєву
Сам Юдаєв, кий прийняв громадянство РФ, перебуваючи за гратами, після звільнення коментувати рішення суду відмовився і зажадав медичну допомогу. Він стверджує, що в п'ятницю його побили, крім того, за його словами, у нього проблеми з серцем.
Не вітаміни та не спорт: 5 звичок, які тихо вкорочують життя – і від них відмовляються ті, хто доживає до 100
Штрафи до 34 000 грн: коли переказ грошей на картку обернеться бідою
Під час кривавого теракту в Києві загинув відомий рок-музикант Ігор Савченко
ПриватБанк списуватиме гроші з карток: заберуть сотні й навіть тисячі гривень
Як писав інформаційний портал "Знай.ua", у Харкові всерйоз взялися за другого фігуранта кривавої ДТП Геннадія Дронова.