Кожен хоча б раз у житті задавався питанням – а чи щасливий я насправді? І всі знаходили абсолютно різні відповіді, тому що сенс цього поняття досить суперечливий. Нещодавно фахівці спростували основні міфи щодо цього і результат досліджень здивував їх самих.

Про це повідомляє Clutch.

Як виявилося, головні фактори щастя, які часто називають у ході соціальних опитувань: любов, гроші, діти, насправді не настільки важливі. Головна запорука безтурботного майбутнього – інвестиції в час. Це саме те, чого нам так бракує, іноді просто катастрофічно.

Якщо вірити підсумках експерименту Університету Британської Колумбії, то проблема полягає у тому, що ми просто неправильно розподіляємо вільні години, не отримуємо від них задоволення. Звідси – туга, депресія, апатія і як результат невдоволення власним життям.

Популярні новини зараз

З'ясовуватимуть після конфіскації: адвокат розповів, як "забиратимуть" авто на користь ЗСУ

В Україні з’явився новий вид пенсій: отримати може кожен, але доведеться поділитись

Гарчать та кусають оточуючих: серед підлітків шириться дивна субкультура

Чергуватимуть представники ТЦК: де українцям тепер можуть вручити повістку

Показати ще

У перелік справ, які не здатні зробити нас щасливими, вчені відносять стрижку газону, ремонт автомобіля, спільну покупку продуктів додому та навіть прибирання.

"Люди, які наймають прибиральницю або садівника могли б відчувати себе ледачими, але це не так. Вони по-справжньому щасливі, тому що не витрачають своє життя на буденні речі", - переконує психолог Ешлі Вільямс з Гарвардської школи бізнесу.

Як повідомляв портал "Знай.ua", вчені зруйнували міф про людські емоції.