Багато продавці б/у автомобілів всякими способами намагаються приховати недоліки і надати своєму товару нормальний вигляд. Ми розповімо вам, на які фокуси йдуть "топові кидали".
Ну звичайно, продавці машин намагаються скрутити пробіг на одометрі, що зробити нескладно. Розпізнати цю хитрість можна по ряду ознак. Кращий спосіб визначити цей кілометраж машини — поставити поруч ще одну, але з таким же пробігом. Уважний огляд деталей салонів обох авто дозволить порівняти ступінь їх зношеності за кількістю подряпин, потертостей, відколів й інших ушкоджень.
На лакофарбовому покритті кузова помітити це буде складніше, так як перекупники попередньо замаскують всі небажані «зморшки» з допомогою глибокої полірування. Такий косметичний ремонт в деякій мірі згладжує різницю між перефарбованими і оригінальними деталями.
Продавець обов'язково потурбується і про блиск в салоні автомобіля. Сучасна автокосметика дозволяє приховати дрібні дефекти будь-яких шкіряних, тканинних та пластикових матеріалів, використовуваних в обробці інтер'єру. Тому зверніть увагу, що в салоні може бути забарвлене буквально все: панель, рульове колесо, селектор трансмісії, стеля, крісла і навіть килимки. Плями і патьоки бруду на тканинній оббивці благополучно сховаються під шаром фарби, і апартаменти будуть виглядати як нові.
Не наплутайте з показниками лічильників цього місяця: Нафтогаз звернувся до українців
Українцям приготували нові виплати: хто отримуватиме 4500 грн щомісяця
Заплатять усі, але один раз: чому українцям почали надсилати додаткові квитанції на газ
Хто не виконає вимоги ПФУ – залишиться без пенсії: кому призупинять виплати
Що стосується шин, то швидше за все їх теж пофарбують в чорний колір. Крім того, навіть лиса гума буде виглядати новенької після спеціальної процедури — нарізки каналів і протекторів, яку вже давно використовують перекупники.
Як повідомляв портал "Знай.uа" в Україні в 2018 році виділено рекордні 50 млрд гривень на ремонт 4 тисяч кілометрів автодоріг, якими займуться компанії з Китаю і Європи.