В Україні збанкрутіла ще одна фінустанова. Національний банк дозволив залишитиринк БМ Банку.

Про це повідомляє FinClub.

Відзначається, що дане рішення було прийнято 3 квітня.

Раніше, 19 березня акціонери БМ Банку на загальних зборах прийняли рішення про припинення банківської діяльності фінустанови зі збереженням юридичної особи. Плани щодо подальшої роботи БМ Банку в якості юридичної особи поки не розголошуються.

Популярні новини зараз

Штрафи від ТЦК зростуть вдвічі: ухилянтів добряче потрусять

Масштабне березневе підвищення пенсій: 2300 отримають не всі

Пенсіонерам приготували доплати: хто отримає надбавку до пенсії понад 2 тисячі гривень

Українцям приготували нові виплати: хто отримуватиме 4500 грн щомісяця

Показати ще

Згідно з даними БМ Банку на 1 січня 2018 року, в касах банку було 59,755 млн гривень, на коррахунку в НБУ - 27,761 млн гривень, в інших банках зберігалося 371,686 млн гривень. На поточних депозитних рахунках населення було майже 500 млн гривень, юросіб - 215,223 млн гривень.

Статутний капітал БМ Банку склав 3,28 млрд гривень, але через непокритого збитку в розмірі 2,88 млрд гривень, його капітал становив усього 229,86 млн гривень.

Нагадаємо, Національний банк України ще більше понизив гривню. За останню добу вартість нацвалюти на міжбанку упав ще на 16 копійок. Таким чином курс гривня у середу становив 26,32 грн/дол. Це стало результатом значних валютних коливань на міжбанку напередодні, у вівторок, коли середньозважений курс долара зріс аж на 14 копійок. Я пише "Expres.ua", попит на іноземну валюту на початку квітня збільшиться з боку інвесторів-нерезидентів під виведення прибутків з країни.

Дивіться, як друкують в Україні гривні

Як повідомляв портал "Знай.ua", на початку тижня гривня вперто відвойовувала втрачене до вихідних тижні. Однак у же в середу, 4 квітня ситуація кардинально змінилась. Курс долара та євро різко відірвався вперед. Однак за прогнозами аналітиків, українська національна валюта ще візьме реванш до кінця цього тижня. На найближчий тиждень ми очікуємо помірного зниження курсу долара.