На відеохостингу YouTube з'явилося відео, як над Бостоном завис гігантський НЛО. Автором ролика став водій, який рухався по засніженій трасі, передає Сьогодні.

На кадрах записі чітко видно якийсь літаючий об'єкт значних розмірів. Його зовнішній вигляд відповідав класичним уявленням про НЛО. Апарат повільно рухався з боку в бік, як би вивчаючи місцевість. При наближеній зйомці видно, що в об'єкта є ілюмінатори.

Примітно, що в той день у західній частині Сполучених Штатів пройшли рясні снігопади, через що видимість була недостатньо хорошою.

В результаті в соцмережах розгорнулися суперечки. Так, досвідчені уфологи поки не надали своїх коментарів, а скептично налаштовані користувачі запевняють, що це підробка.

Як раніше повідомляв портал "Знай.uа" в Мережі показали незвичайне відео, зняте пасажирами літака в Китаї. На ньому видно, як невідомий об'єкт пролітає поруч з повітряним судном, після чого зникає у хмарах.

Популярні новини зараз

Масштабне березневе підвищення пенсій: 2300 отримають не всі

Багатогодинні черги до ТЦК відміняються: у "Резерв+" запрацювала довгоочікувана функція

Не наплутайте з показниками лічильників цього місяця: Нафтогаз звернувся до українців

Пенсіонери також отримають свою "тисячу" на карту: кому адресовано надбавку

Показати ще

НЛО зафіксовано 15 березня 2018 року. Судячи з відео, величезний літаючий апарат намагався контактувати з людьми, що знаходяться в літаку. Дивовижний запис зроблено мешканкою Китаю. Вона зазначила, що об'єкт з'явився в небі несподівано і продовжив летіти поруч з літаком.

Нагадаємо, "НЛО" класичного варіанту виявлено над горою Арарат. Очевидці не побоюються прибульців і часто їх знімають у цій місцевості.

Як з'ясувалося, всі ці "НЛО" земного походження. Вони народжуються з хмар, у яких вершина гори Арарат постійно ховається. Вони утворюються на гребені повітряної хвилі або над одним шаром повітря. Вітром таку хмару зрушити неможливо.

Відзначимо, австралійські вчені зафіксували два швидких радіоімпульси, які по яскравості входять в першу трійку подібних сигналів. Сигнали були виявлені вченими Технологічного університету Суінберна в Мельбурні (Австралія) 9 та 11 березня 2018 року.

Їх зафіксував австралійський радіотелескоп Паркса. Перший з сигналів в 4,5 рази яскравіше наступного за ним по цьому показнику швидкого радіоімпульсу.