Дві українські молодіжні команди інженерів увійшли до списку найкращих за підсумками щорічного конкурсу NASA Space Apps Challenge-2017.

Про це повідомили у прес-службі Державного космічного агентства України (ДКАУ).

У ТОП-25 наймасштабнішого хакатона NASA потрапили учасники із Дніпра та Одеси у категорії Рeoples' Choice.

Команда Spacer із Дніпра представила стартап Diversity, метою якого стала популяризація астрономії та робота над новітніми методами дослідження космосу.

"Команда Spacer запропонувала "земну" модель орбітальної станції, яка стане лабораторією для досліджень з імітацією умов космосу для всіх бажаючих", - повідомили у Держагенстві.

Популярні новини зараз

Отримають бронювання на всіх співробітників: кому надали масштабний захист від мобілізації

Торкнеться всіх, хто має свою квартиру чи будинок: українців почали викликати до податкової – з чим це пов'язано

Штраф за автомобільний відеореєстратор: кому загрожує і що робити

Гроші прийдуть окремо від пенсії: українці можуть отримати допомогу, про яку мало хто знає - інструкція

Показати ще

Інша команда школярів із Одеси запропонувала концепцію розумного поселення .

"Інтелектуальні системи управління в поєднанні з розгалуженою космічної інфраструктурою дозволять зробити життя землян максимально комфортним і безпечним, а також ефективно використовувати ресурси", - додали ДКАУ.

В агентстві закликали громадян підтримати майбутніх українських вчених, проголосуваши за проект на сайті Держкосмосу.

Space Apps Challenge 2017 – це щорічний конкурс, який з 2012 року збирає тисячі талановитих школярів, студентів, інженерів та програмістів, які протягом 48 годин мають виконати з завдання, які їм пропонує американське космічне агентство.

Українці вперше взяли участь у міжнародному конкурсі минулого року та стали переможцями за версією глядацьких симпатій. Вони представили у 2016-році роботу в галузі розробки програмного забезпечення.

Як раніше повідомляв "Знай.ua", над поверхнею Землі астрономи NASA зафіксували серію дивних спалахів. Вчені до цих пір не зможуть знайти наукового пояснення цьому явищу.