Народний депутат Олег Барна від парламентської фракції БПП потрапив в оточення мітингувальників, прямуючи до Верховної Ради.
Про це повідомляє Politeka. Депутату не вдалося втекти від натовпу й довелося спілкуватися з учасниками протесту. В результаті він став жертвою "яєчної атаки".
Нардеп від БПП #Барна спробував закрити людям рота, прориваючись сьогодні до ВР➡️прогнозовано позбувся своєї недоторканності прямо на місці. pic.twitter.com/wOGESPPdDg
— АвтоМайдан (@Auto_Maidan) 13 липня 2017 р.
Підвищення пенсій - лише на папері: чому більшість стареньких досі не відчули індексацію
Депортація із Польщі: до чого готуватися чоловікам
Мороз і темрява не вічні: синоптики назвали дату, коли Україна відчує перше полегшення після лютого холоду
Лікарняний у 2026 році: скільки днів можна взяти та як оформити
Депутата оточили на деякий час й не пускали до будівлі Ради. Коли у мітинугвальників закінчились словесні аргументи, Барну закидали яйцями.
Одне з них розбили прямо на голові народного обранця. На місці події були присутні кілька правоохоронців. Але вони не встигли вчасно зреагувати на інцидент й врятувати Барну від тісного спілкування з натовпом.
Правоохоронцям все ж вдалося відбити депутата від мітингувальників й він рушив далі на засідання.
Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, під стінами Верховної Ради, де зібрався масовий мітинг, спалахнув конфлікт.