Українські поліцейські на Донеччині затримали бойовика так званої "ДНР", котрий чергував на блокпосту.

"Він незаконно обмежував проїзд транспорту та перевіряв мирних громадян. За фактом його протиправної діяльності відкрито кримінальне провадження", - підтвердили на сторінці Міністерства внутрішніх справ України у Facebook.

Як вдалося з'ясувати правоохоронцям, затриманим виявився 50-річний мешканець міста Часів Яр. Він поповнив лави проросійських терористів ще на початку травня 2014 року. За кілька місяців потом вийшов з бандитського формування нібито через погіршення стану здоров’я.

Згодом постійно намагався всіляко приховати свій зв'язок з ворожою стороною, аби уникнути кримінальної відповідальності.

Популярні новини зараз

Коли скасують графіки відключення світла: хто та як формував черги

Пенсіонери ВПО можуть отримати солідну надбавку: що для цього потрібно

Пенсіонерам приготували доплати: хто отримає надбавку до пенсії понад 2 тисячі гривень

Українцям виплатять по 4 500 гривень: кому пощастить отримати допомогу

Показати ще

"Отримавши оперативну інформацію, поліцейські зібрали докази участі зловмисника в незаконних збройних формуваннях. Наразі екс-бойовик вже надав свідчення", - додали в МВС.

Слід відзначити, що протягом минулого року від рук бойовиків на Донбасі загинули щонайменше 32 українців – це тільки за офіційними даними штабу АТО. Слідчо-прокурорські групи встановили факти злочинів і допитали три сотні свідків та постраждалих.

"Слідчими групами задокументована загибель 32-х і поранення 25 осіб в результаті ворожих обстрілів, пошкодження і руйнування 211 житлових будинків, 36 об'єктів цивільної інфраструктури і 12 транспортних засобів. Досудовим розслідуванням встановлено причетність до вчинення злочинів проти українського населення 11 осіб. Одним з підозрюваних є генерал російської армії", - звітували у штабі.

Дивіться: російські шпигуни в Україні

Як повідомляв портал "Знай.ua", в результаті підриву автомобіля в Луганській області, на лінії розмежування в селі Піщане загинула ціла родина. Відомо, що покійні кілька років поспіль займалися на окупованій території благодійною діяльністю. були випадки, коли виплати, яких ледь вистачало лише на їжу, насіння і дрова, припинялися. Загибла сім'я регулярно надавала допомогу місцевим мешканцям: випікали хліб, вирощували птицю, возили людей в амбулаторію на своєму автомобілі.