Наша планета сповнена прекрасних місць. Величезні пустелі, барвисті джунглі, моря та океани. І особливе місце серед усього цього займають водоспади. Їх досить багато, але далеко не всі можна назвати величними і унікальними. Але і таких не мало. І сьогодні ми вирішили зробити список найкрасивіших водоспадів у всьому світі.

Найкрасивіші водоспади світу: список

Ауграбіс, Намібія. Тут було дуже мало туристів, а все, тому що водоспад охороняють безкраї простори пустелі. Але, тих, хто подолає цю перешкоду, чекає неймовірна нагорода. У цьому місці найбільша річка Південної Африки-Оранжева сягає аж 7 км в ширину. І весь цей могутній потік падає в ущелину з висоти 150 метрів.
Варто врахувати, що під час дощів до цього місця не підійти, тому побачити його можна тільки під час польоту на літаку або вертольоті.

Монморансі, Канада. Висота цього водоспаду на 30 метрів більше, ніж у знаменитого Ніагарського. І тут досить гарна туристична інфраструктура, так що підійти до водоспаду, або подивитися на нього з точок огляду не складе ніякої праці. Можна буде навіть піднятися нагору по спеціальних доріжках.

Ігуасу, Аргентина. В результаті вулканічного виверження з'явилося неймовірнї краси місце. Описати словами його досить складно, це треба бачити на власні очі. Сам водоспад має форму підкови, і близько 300 каскадів, звідки падає вода. Його висота становить аж 80 метрів. Знаходиться він на кордоні Аргентини і Бразилії, і є частиною всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.

Популярні новини зараз

Наталя Могилевська зіткнулася з несправедливістю і попередила українців

Еллерту з "Холостячки" поставили діагноз по фото з Мішиною: "Треба лікувати"

Перероблена пацанка Покрищук налякала чоловіків "біцухою": "Не туди вставили"

Дан Балан показав Тіні Кароль, що таке справжній "Скандал"

Показати ще

Гюдльфосс, Ісландія. Ця країна завжди славилася своїми фіордами. А це місце можна назвати самим красивим і величним з них. Віоно примітне тим, що складається з двох невеликих водоспадів, які разом утворюють неймовірну красу. Хоча висота не дуже велика – всього 32 метри, але це видовище, яке зачаровує.

Ніагарський водоспад, США. Без цього місця не обходиться жоден подібний топ. Вже давно всім відомий водоспад, який знаходиться на кордоні США та Канади. Там дуже красиво і розвинена інфраструктура, завдяки якій ви зможете подивитися на сам водоспад з різних ракурсів.