Для того щоб підвищити продуктивність і менше втомлюватися на роботі, достатньо буде дотримуватись наступних легких правил.

Про це повідомляють росЗМІ.

1. Видальте програми, в які заходите занадто часто

Якщо не виходить скоротити обсяг роботи, скоротіть час, яке витрачаєте на додатки. Так у вас з'явиться кілька вільних хвилин, щоб подумати, розслабитися, передзвонити комусь чи раніше лягти спати.

Заходячи в якийсь додаток, ви втрачаєте концентрацію. Ви витрачаєте психічну енергію, яка потрібна для виконання справ, і в результаті потім відчуваєте стрес. Визначте, що саме вас відволікає: Facebook, гра, додаток для знайомств або щось ще. Видаліь програми хоча б на тиждень і подивіться, що зміниться.

Популярні новини зараз

Ви подивитесь на лічильники і не повірите очам: як прибрати кілька кубів до кінця місяця без порушень

Друг президента Зеленського Жека Кошовий зізнався, як "виживає" на 2 тисячі баксів у місяць

Крутіший за Audi та BMW: український преміум кар Leleka підкорив серця автолюбителів

Уникнути повістки вже не вийде: ТЦК перевірятимуть українців за новими правилами

Показати ще

2. Встановіть нагадування перед сном

Наприклад, зі словами "Чому ти все ще не спиш?". Прочитавши ввечері таке нагадування, подумайте, чи варто продовжувати розпочату справу. Або краще виспатися і закінчити його завтра.

Порушувати режим сну варто тільки заради чогось дуже важливого. Точно не через те, що ви просто засиділися в інтернеті.

Заведіть "будильник", який попередить, що пора готуватися до сну, за годину до того, як ви хочете лягти спати. Так ви встигнете доробити справи і ляжете вчасно.

3. Завжди тримайте під рукою воду

Пийте більше води, це підвищує працездатність і майже не вимагає від вас зусиль. Беріть з собою пляшку води, коли виходите з дому, тримайте одну в машині і ще одну на робочому столі.

Якщо вода завжди під рукою, ви і пити будете частіше.

4. Менше сидіть на роботі

Стрес часто має не тільки психологічні, а й фізіологічні причини. Серед них - нестача руху.

Не розраховуйте надолужити згаяне на тренуванні ввечері. Будьте активніше протягом робочого дня. Випрямляйте спину, коли сидите. Проводьте наради на ходу. Купіть стіл для роботи стоячи. А під час перерви зробіть пару присідань.

Варто відзначити, що раніше лікарі розповіли, що "неправильне похмілля призводить до запою". З ранку келишок пива, або чарка чого міцніше, під хорошу закуску не зашкодить, а якщо випити побільше, можна і розслабитися. Так думає багато людей, не помічаючи, як поступово вони входять в запій.

Саме так безневинно він і починається. У людини швидко виробляється рефлекс — знімати неприємні симптоми похмілля новою дозою, а потім в організмі порушуються обмінні процеси, і він перетворюється на "машину, що працює на етиловому спирті".

Наша вам порада: не випробовуйте долю, а намагайтеся впоратися безалкогольними методами.

Як правильно позбутися стресу.Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що дієві поради, як кинути пити і допомогти іншим.