Сьогодні, 30 травня понад сотня націоналістів увірвалися до сесійної зали Львівської обласної ради.
Про це повідомляє портал ZIK.
Причиною інциденту стало невиконання їх вимог, які наполягали на підтриманні депутатами основних вимог маніфесту: амністію патріотів, націоналізацію російського капіталу та продовження мораторію на землю.
Депутати пообіцяли о 13.00 годині розглянути питання, та коли голосування не відбулось, молодчики увірвалися до приміщення. Сесію довелося перервати.
"Ми зайшли, щоб пояснити, що це національні інтереси. Якщо вони нас підтримають і підтвердять, це піде до президента", - заявив керівник штабу "Національного корпусу" Львівщини Святослав Сірий.
Нова підстава для затримання та доставки до ТЦК: адвокат попередив всіх чоловіків
Газ, тепло, вода та світло: українцям компенсують витрати на комуналку
Польські банки можуть почати перевірку карток українців
Робота дитсадків у святкові дні: вихователі висунули важливе прохання
За інформацією видання, молодики розбрелися по приміщеннях ради, спустошили буфет та продовжують галасувати, мигаючи задоволення їх вимог. На питання журналістів не реагують та не дають коментарів.
Джерело повідомляє, що їх ніхто не розганяє, у приміщенні облради не видно поліцейських.
Як раніше повідомляв інформаційний портал "Знай.ua", двоє поліцейських отримали поранення в ході сутичок з невідомими радикалами, які намагалися напасти на учасників акції проти гомофобії у Харкові.