Командира Криворізької військової частини рішенням керівництва Нацгвардії України відсторонили від виконання обов'язків.

Це особисто підтвердив на своїй сторінці у Facebook прес-секретар відомства Вадим Голуб:

"Національна гвардія України продовжує службове розслідування за факом участі військовослужбовцями Національної гвардії України у Кривому Розі у заходах з нагоди 74-ї річниці звільнення міста від німецьких загарбників з використанням радянської символіки. В ході розслідування командувач Національної гвардії України генерал-полковник Юрій Аллеров відсторонив від виконання обов'язків командира військової частини 3011 полковника Вячеслава Мельника", - пояснив він.

Відомо, що шість днів тому нацгвардійці вийшли на парад із забороненою радянською символікою – прапори СРСР несли поруч із українськими.

Популярні новини зараз

"Відрізати два міста, прикриваючись миром": відомий екстрасенс визначив плани росії на травень 2024

Українців закликали не відкладати на завтра: можна подати заяву на пенсію за лічені хвилини

Чергуватимуть представники ТЦК: де українцям тепер можуть вручити повістку

Отримали зарплату, зробили заначку та залишилися без грошей: українців попередили про неприємності вдома

Показати ще

Мешканці міста обурилися, у соцмережах посипалися гнівні коментарі з цього приводу. Звернула увагу на інцидент і поліція, відкривши кримінальне провадження через використання червоних прапорів із cерпом та молотом військовослужбовцями на честь 74-ї річниці визволення міста від німецьких окупантів.

Що загрожує бійцям Нацгвардії та особі, котра безпосередньо віддала такий наказ, поки що невідомо.

Дивіться: у Кривому Розі під час параду нацгвардійці йшли із комуністичними прапорами

Як повідомляв портал "Знай.ua", у Кривому Розі відзначили 74-ту річницю звільнення міста від нацистів. В урочистих заходах взяли участь ветерани - визволителі Кривого Рогу, ветерани та учасники бойових дій. Учасники урочистостей поклали квіти до меморіалів Героїв, загиблих в зоні АТО, пам'ятників Воїнам-інтернаціоналістам, героїв соціалістичної праці а також до меморіалу загиблих учасників Другої світової війни біля Монументу перемоги.