Національна академія НГУ випустила 310 молодих лейтенантів.
Участь в урочистостях з нагоди випуску взяли міністр внутрішніх справ Арсен Аваков, секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Турчинов, командувач Нацгвардії Юрій Аллер, представники міської та обласної влади, повідомили у Департаменті комунікації МВС України.
Аваков привітав випускників і підкреслив, що вони, тобто Національна гвардія, - "сила і міць всієї держави".
Пенсії можуть зрости утричі: у Раді хочуть поетапно збільшувати мінімальні виплати
Відключення світла без графіків: енергетики попередили про найгіршу зиму
Українців позбавлять права власності: у кого можуть відібрати житло
Кубометр – 80 грн: українців попередили про перерахунок тарифів
Міністр акцентував увагу присутніх на тому, що цьогоріч вперше випускаються дівчата-офіцери, які навчалися в Академії за двома спеціальностями: військові перекладачі та управління діями підрозділів із засобами військового зв'язку.
"Вони вступили на навчання в Академію в 2013 році і впевнено пройшли шлях від абітурієнта до офіцера Національної гвардії України поряд з чоловіками. Курс навчання для всіх був однаковий і вісім найсильніших дівчат вже незабаром займуть посади в підрозділах", - заявив глава МЗС.
З початком АТО в Академії внесли зміни в програму підготовки молодих фахівців. Тут суттєво збільшили практичну складову підготовки курсантів. У стінах вузу підготували більшість екіпажів новітнього БТР 4Е, оперативно готувалися оператори-наводчики, коригувальники вогню, кухарі і всі необхідні на Сході військові фахівці з числа офіцерських кадрів і військовослужбовців за контрактом.
Як писав інформаційний портал "Знай.ua", Аваков озвучив жахливу статистику по самогубствам ветеранів АТО.