В Україні очікується подорожчання м'яса всіх сортів. Цей прогноз склали в Асоціації тваринників України. На думку аналітиків, вартість продукту залежить від вартості кормів, які використовують тваринники. Дана інформація представлена прес-службою Асоціації.

У повідомленні говориться, що 70% в структурі виробництва займають корми. Їх ціна в перші місяці 2018 року тільки підвищувалася, тому очікувати зниження цін на м'ясо не варто.

В Асоціації тваринників також розповіли, що найближчим часом очікується черговий стрибок цін на корми для великої рогатої худоби, що створить умови для підвищення цін на м'ясо.

Зокрема, очікується, що ціни зміняться в найближчій перспективі: на макуху соняшника збільшиться на 32%, на шрот соняшниковий – на 33,4%, шрот соєвий - на 18%, макуха соєва - на 17,4%. По зернових: пшениця - на 5,1%, ячмінь - на 4,2%, кукурудза - на 8%.

Популярні новини зараз

Надіються всі, але мало хто відчує: чого чекати від індексації пенсій у 2025 році

Підлітки понівечили жінку і скинули її зі скелі: найстаршого злочинця стратили за допомогою тортур

Дають лише 3 дні: в Україні змінилися правила повісток поштою, що це змінює для чоловіків

Українців попередили про три місяці без пенсії: у кого будуть проблеми з ПФУ

Показати ще

Крім того, ціни зросли на кормовий концентратний мікс. За підсумками січня-квітня 2018 року даний показник змінився на 32,9%. А вартість соняшникового шроту збільшився на 80,2%.

Варто відзначити, що вартість курячого м'яса в квітні-травні поточного року збільшилася з 54,6 грн до 55,2 грн за кілограм продукту. Яловичина і свинина подорожчали, але незначно – на 30 і 50 копійок відповідно.

Раніше портал "Знай.uа" повідомляв, що міністерство фінансів України має намір з 2019 року монетизувати видачу субсидій населенню. Про це заявив міністр фінансів України Олександр Данилюк, зазначивши при цьому, що дане нововведення буде введено з метою запобігання корупції у сфері видачі субсидій.

"Ми зацікавлені в тому, щоб в системі не було зловживань, і тому вже запустили монетизацію субсидій на рівні підприємств-постачальників. Цей механізм уже працює. Наступним кроком стане монетизація субсидій на рівні населення", - заявив міністр.

Говорячи про можливості верифікації субсидій, глава Мінфіну підкреслив, що МВФ не наполягає на верифікації, однак відомство займається цим питанням у комплексі зі створенням реєстру споживачів.