Пенсіонерка Ольга Миколаївна - перекладач англійської мови з багаторічним досвідом роботи. В рамках програми "Тиждень дорослого стажера", жінка пройшла курси SMM і стажування, де тиждень працювала в молодому колективі.
Про це повідомляє БЖ.
Протягом 20 років я працювала технічним перекладачем англійської мови на Рівненській атомній станції. У 2010-му переїхала в Київську область і влаштувалася перекладачкою в одну міжнародну компанію.
Потім я зрозуміла, що мені хочеться чогось нового і влаштувалася в рієлторськоє агентство. Це була моя остання офісна робота. З тих пір я знаходжу якусь роботу сама: то технічний переклад підкинуть, то квартиру попросять продати, в загальному, сарафанне радіо. На сервісі "Кабанчик", і, крім перекладів, знайшла підробіток кур'єром. Доставляла документи або квіти, а заодно вивчала Київ. Про навчання SMM
Під час триденного інтенсиву нам пояснювали, як працюють основні популярні соціальні мережі і яким чином через них продають різний продукт. Правда, три дня виявилося замало для нормального засвоєння інформації, тому що це цілий масив нових знань.
Штрафи за дрова: українцям підказали, як уникнути покарання за деревину на своєму подвір'ї
Не наплутайте з показниками лічильників цього місяця: Нафтогаз звернувся до українців
Є умова, вводять ліміт на 30 днів: що буде з тарифом на світло з 1 грудня
Заплатять усі, але один раз: чому українцям почали надсилати додаткові квитанції на газ
Потім нам провели лекцію по мобільної фотографії. В кінці лекції по фотографії нам озвучили список організацій, які готові взяти нас на тижневе стажування. Я побачила modnaKasta і зрозуміла, що це саме те, що мені потрібно, тому що це відмінний шанс попрактикуватися в мистецтві предметної фотографії, яке мене сильно зацікавило. Я написала, що пройшла курси SMM і мобільної фотографії, і що хочу стажуватися в цьому напрямку. Я навіть не припускала, що мене кудись візьмуть, але мене запросили!
Про колектив
Перед стажуванням я подивилася фільм "Стожари", в якому головний герой був нікому не потрібний, його намагалися засунути хоч куди-небудь. Я очікувала чогось схожого, але все сталося зовсім по-іншому. У молодому колективі мене дуже добре зустріли, ставилися до мене, як до рівного.
Мене познайомили з кожним співробітником. Вони не просто взяли мене на стажування для галочки, а розробили мені план робіт на кожен день і позначили, чому вони хочуть мене навчити. Про блогерів
Я ніколи не розуміла, як заробляють блогери. На стажуванні мені показали механіку їх роботи, як вони згадують речі, які потім продаються.
Ще мені дали завдання знайти 5 нових перспективних блогерів. Потрібно було дивитися не тільки на кількість передплатників блогера, але і на кількість акаунтів, на які підписаний сам блогер, а також на контентне наповнення і то, як аудиторія реагує на контент. Я навіть знайшла парочку нових і набирають популярність матусь-блогерів.
Пенсіонер із Нью-Джерсі відсвяткував свій 100-річний ювілей на роботі