У п'ятницю, 2 березня, в Кіровоградську єпархію Української православної церкви привезуть Чудотворну ікону Божої Матері "Почаївську".

На сайті УПЦ повідомляється, що ікона пробуде в єпархії тиждень - з 2 по 9 березня.



2-5 березня ікона перебуватиме в Свято-Миколаївському соборі м. Новомиргорода. 6 березня Чудотворна ікона прибуває в обласний центр. Зустріч святині відбудеться о 9:00 в Свято-Покровському храмі (Ковалівка). 6, 7 і 8 березня ікона знаходитиметься в Свято-Покровському храмі.


Популярні новини зараз

ПриватБанк звернувся до власників пенсійних карток: як уникнути затримок із виплатами

Упаковка по 80 грн: в Україні супермаркети змінили ціни на цукор, вершкове масло та олію

Екс-командир звернувся до тих, хто шукає багатодітних дружин та бабусь як "страховку": "Є ще один варіант..."

Не дуже "стародавня", але безбожно дорога: як виглядає монета в 50 копійок, яка може озолотити

Показати ще

Перед іконою постійно відбуватимуться молебні та акафісти. 9 березня перед початком Божественної літургії відбудеться зустріч ікони в Кафедральному соборі Різдва Божої Матері. Після закінчення Літургії Чудотворний образ проведуть до місця його постійного перебування - Свято-Успенську Почаївську Лавру.



За переказами, Чудотворну ікону Божої Матері "Почаївську" було подаровано ченцям дворянкою Ганною Гойською, яка в 1559 році отримала її в дар від проїжджаючого повз Почаєва митрополита Неофіта, майбутнього патріарха Константинопольського. В даний час ікона зберігається в Успенському соборі Почаївської лаври, щодня перед нею читається акафіст.



Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" повідомляв про те, що дата народження допоможе вам вибрати ікону-покровительку: в християнському світі прийнято вважати, що у кожної людини є ангел-охоронець. Хто їм буде, залежить не тільки від дня і року появи на світло, але і від імені, під яким хрестили людини.

Також ми писали про те, що антропологи впевнені: у Ісуса Христа особа було абсолютно не таким, як його прийнято зображати на іконах і в кінематографі. Більшість з нас звикли, що це блакитноокий чоловік зі світлими довгим волоссям. Однак вчені вважають, що месія мав зовнішність сучасного представника Близького Сходу.