Ватажка терористів "Моторолу" (Арсена Павлова) на Донеччині, як виявилося, не тільки пам'ятають, а й ще "вшановують".

На одному із місцевих будинків, розмістили пам'ятний знак над козирком під'їзду - так, що з землі неможливо було щось розібрати. Відповідний знімок у соціальній мережі оприлюднив журналіст Денис Казанський.

"Меморіальна табличка" для терориста

"Пам'ятна дошка на будинку, де жив Моторолла. Місце вибрали над козирком під'їзду, так, щоб неможливо було з землі розглянути, що на ній зображено. Відразу видно, цінують в" ДНР "героїв", - йдеться у підписі до фото.

Користувачі одразу звернули увагу на такий дивний жест, мовляв скоро тут помітять ще й не зовсім цензурні написи:

"Повісили так високо, тому що боялися, що цю табличку миттєво або розіб'ють, або зроблять на ній непристойні написи", "Аби не продали його колишні товариші по службі", - пишуть у коментарях.

Популярні новини зараз

У темряві збираємо на ремонт? Влітку тарифи на світло для простих українців зростуть до 4,8 грн

Доходи не потрібні, субсидію дадуть і так: українцям пояснили нюанс

У комунальних платіжках з'явилася нова графа: за що доведеться доплачувати

Нові ціни на соняшникову олію, рис та сосиски: чи спорожніють гаманці

Показати ще

Ліквідація Мотороли – ким насправді був Арсен Павлов?

Так зване "Міністерство оборони ДНР" підтвердило загибель одного з ватажків угруповання Арсена Павлова на прізвисько "Моторола". У ліфті спрацював вибуховий пристрій, який привели в дію дистанційно.

"Польовий командир" терористів Арсеній Павлов народився 2 лютого 1983 року в м. Ухта, Республіці Комі Російської Федерації. Відомо, що у віці 15 років він залишився сиротою, жив разом з бабусею.

Три роки служив в 77-й гвардійській окремій Московсько-Чернігівській ордена Леніна Червонопрапорного ордена Суворова бригаді морської піхоти, приймав участь у Другій чеченській війні, провівши у боях з чеченськими ополченцями близько року.

За інформацією російських ЗМІ, польовий командир донбаських сепаратистів прослужив 4 роки в двох різних підрозділах. В армії виконував обов'язки зв'язківця, за що й отримав своє теперішнє прізвисько "Моторола".

На питання пропагандистських ЗМІ, чому він опинився в Україні, бойовик відповів:

"Сів на поїзд і приїхав. Не вникав. Росіяни тут, ось і приїхав".

Дивіться: останнє інтерв'ю бойовика Мотороли перед смертю

Як повідомляв портал "Знай.ua", на Донецькій фільтрувальній станції призупинили роботу після обстрілу автобуса з працівниками.