Польща восени 2018 року розпочне будувати паркан на кордоні з Україною і Білоруссю, щоб попередити міграцію диких кабанів і розповсюдження африканської чуми свиней (АЧС). Про це заявив міністр землеробства Польщі Кшиштоф Юргель, передає "Польське радіо".

"Ми вважаємо, що будівництво паркану проти кабанів вздовж східного кордону Польщі має розпочатися у вересні", - заявив Юргель на прес-конференції за підсумками зустрічі з єврокомісаром з питань здоров'я та безпеки харчових продуктів Вітянісом Андрюкайтісом, яка була присвячена питанням боротьби з вірусом африканської чуми свиней в ЄС.

Вартість будівництва оцінюється в приблизно 71 млн євро. Паркан буде представляти собою сітку заввишки до 2 метрів, яка буде закріплена на глибині приблизно півметра. Паркан побудують вздовж східного кордону Польщі з Україною та Білоруссю (приблизно 1 000 км). Будівництво можуть завершити протягом 3-4 років.

Як раніше передавав портал "Знай.ua", Польща збирається побудувати захисне огородження вздовж кордону з Калінінградською областю Росії.

Популярні новини зараз

Прогноз магнітних бурь на травень: коли чекати "ударів по голові"

Травень буде дуже важким для українців, але 2 знакам Зодіаку пощастить: хто ці щасливчики

Стосується всіх пенсіонерів: ПФУ поділився важливою інструкцією

Як відмовитися від отримання повістки, щоб вам за це нічого не було

Показати ще

Міністерство сільського господарства Польщі таким чином хоче запобігти міграції диких кабанів, які все активніше заражаються африканською чумою.
Перешкода буде побудована з оцинкованої сітки заввишки в два метри. Її довжина становить 1173 кілометри. З розрахунків випливає, що 1 кілометр забору буде коштувати понад 109 тисяч злотих (близько 32 тисяч доларів).

У Польщі вважають, що кількість кабанів має бути обмежена, з одного боку, відстрілом, а з іншого, будівництвом огорожі на кордоні з Калінінградською областю.

Нагадаємо, у Польщі все далі заходять у маразмі з "антибандерівським законом". Так, тепер поляки почали офіційно перевіряти ставлення українців до Бандери.

Відтепер громадян України, які хочуть отримати дозвіл на проживання в Польщі, питають про їхнє ставлення до УПА та до лідера ОУН Степана Бандери.

Якщо заявник сумнівається або недостатньо чітко висловлюється з цих питань, то заявки на документи відхиляються. Цю інформацію підтвердила лідер організації "Євромайдан Варшава" Наталя Панченко.