У новій редакції списку лікарських препаратів за програмою реімбурсації "Доступні ліки" з'явилося 58 препаратів. Усі ці ліки будуть повністю відшкодовуватися за рахунок коштів державного бюджету.

Міністерство охорони здоров'я України на своєму сайті опублікувало відповідний наказ від 3 серпня 2018 року №1446 "Про внесення змін до реєстру лікарських засобів, вартість яких підлягає відшкодуванню за станом на 23 липня".

23 липня відомство затвердило попередній реєстр лікарських засобів, вартість яких підлягає відшкодуванню. До оновленого переліку увійшов 261 препарат від 46 виробників, при цьому 18 з них - з України, решта 28 - іноземці.

Спочатку в список входили 35 препаратів, вартість яких повністю підлягає відшкодуванню з боку держави. Відповідно до нового механізмом формування цін на препарати за програмою, виробники 23 лікарських засобів змогли переглянути свої цінові пропозиції.

Популярні новини зараз

Підлітки понівечили жінку і скинули її зі скелі: найстаршого злочинця стратили за допомогою тортур

Податкова перевіряє українців за кордоном: що вже відомо

Коли скасують графіки відключення світла: хто та як формував черги

Розмір виплат зміниться: що чекає на пенсіонерів у 2025 році

Показати ще

Нагадаємо, "Артифрин-Здоров’я Форте", який є розчином для ін’єкцій серії 0010218, заборонили через летальний випадок у столичній стоматології. Про це повідомляє прес-центр Державної служби України з лікарських засобів та контролю за наркотиками.

Всі аптеки повинні помістити цей препарат в карантин до нового розпорядження.

Як повідомляв раніше Знай.ua, ще один антибіотик визнаний небезпечним для здоров'я людини. Причиною цьому стало, велика кількість побічних ефектів, а також безліч шкідливих властивостей ряду порушень в серцево-судинній системі.

Мова йде про антибіотик ципрофлоксацин та інші препарати класу фторхінолонів.

Ципрофлоксацин – це антибіотик-фторхінолон. Є протимікробними ліками для системного застосування. Він пригнічує ріст хвороботворних мікроорганізмів, які викликають інфекційні хвороби.

Вчені виявили, що пацієнти, які приймають фторхінолони, були схильні до аневризми аорти, а також розривів аорти. Подібні недуги виявлялися через антибіотик, який негативно впливав на серцево-судинну систему, а також судини людини.

Також Знай.ua писав про те, що у Києві пацієнтка стоматологічної клініки померла на кріслі у кабінеті лікаря.