Представники районних філій ДП "Житомирський облавтодор" 25 червня перекривають трасу міжнародного значення Київ – Чоп в Пулинському районі Житомирської області через кількамісячні борги по зарплаті.

Про це пише Житомир.info.

Як розповілипо представники філії Новоград-Волинської ДЕД ДП "Житомирський облавтодор", працівники вже кілька місяців не отримували зарплатню, їх щодня годують одними обіцянками. Люди не стали терпіти такого знущання та вдалися до радикальних кроків.

"Зарплат ми не бачимо з березня, не тільки працівники нашої філії, а й решти філій – Коростенської, Бердичівської, Зарічанської та інших. 18 червня цього року ми відправили лист за підписом близько 40 людей на голову Житомирської обласної державної адміністрації Ігоря Гундича, начальника ДП "Житомирський облавтодор" Олександра Мельниченка та ПАТ "ДАК "Автомобільні дороги України" Романа Косинського, в якому попередили, що збираємось перекривати трасу і що будемо звертатися до поліції щодо дій ДП "Житомирський облавтодор", - розповіла нам працівниця Новоград-Волинської філії.

Зі слів постраждалої, 22 червня працівникам Новоград-Волинського ДЕД перерахували борги за березень і частково за травень, однак представники інших філій не отримали нічого і трасу таки вирішили блокувати.

Популярні новини зараз

Сім'ї отримають по 5000 гривень: хто у списку

Отримали зарплату, зробили заначку та залишилися без грошей: українців попередили про неприємності вдома

Гречку, соняшникову олію та борошно будемо купувати за новими цінами: скільки доведеться викласти

Зміни у тарифах: мобільний оператор Lifecell зробив важливе оголошення

Показати ще

Українцям не сила терпіти нахабства влади

Найбільше жителі України хвилюються з приводу активного зростання цін на комунальні послуги. Варто відзначити, що дані проблеми актуальні практично для всіх вікових груп.

Так, військові дії на Донбасі займають всього 4-5 місце серед списку турбот українців. Цікаво, що опитані у віці 18-35 років віднесли до топ-3 проблем безробіття, у віці 36-50 – корупцію в державних органах, а понад 51 рік – систему охорони здоров'я.

Дивіться: Як на Житомирщині українці відстоюють свої права

Як повідомляв раніше портал "Знай.ua", в Україні і далі підвищується розмір середніх зарплат і пенсій. У той же час, варто відзначити, ціни сповільнили свої темпи.

"У 2017 році заробітна плата зросла на 37 відсотків порівняно з 2016-м. Зараз середня зарплата становить 8480 гривень", - заявив міністр соцполітики Андрій Рева.

Так, зросли не тільки номінальні, але й реальні зарплати.

"Статистика говорить, що, за винятком індексу інфляції, реальні доходи населення зросли на 19,1 відсотка. Це не так багато, як нам би хотілося. Проте це вперше за три роки. Якщо тенденція збережеться ще кілька років поспіль, люди почнуть відчувати, що ситуація змінюється. За перші п'ять місяців 2018-го номінальна зарплата зросла на 31 відсоток, реальна - майже на 11", - підкреслив Рева.