За минулу добу, 17 серпня, ситуація в районі проведення операції Об'єднаних сил залишалася повністю контрольованою. Про це повідомляє прес-центр штабу Об'єднаних сил.
Відомо, що противник 40 разів відкривав вогонь по позиціях українських військових. У тому числі один раз обстріляли з озброєння, яке заборонено мінськими домовленостями.
Окупаційні війська Росії вели прицільний вогонь по наших позиціях з гранатометів, великокаліберних кулеметів і стрілецької зброї. Крім того, застосовувався міномет калібру 82 мм.
Обстріли велися по позиціях захисників Кримського, Новозвановки, Новолуганского, Луганського, Мар'їнки, Красногорівки, Невельського, Новомихайловки, Чермалыка, Гнутово, Лебединського, Павлополя, Водяного і Широкіно. З мінометів калібром 82 мм накрило вогнем захисників Чермалика.
Українцям у ЄС приготували обов'язковий іспит: кого змусять повернутись додому
Гроші спишуть з пенсії: стареньких попередили про борги
Ваш лічильник електроенергії бреше: як не переплачувати за комуналку через поломку
Мобілізувати всіх без винятків: у кого хочуть забрати відстрочки
В результаті двоє українських військових отримали легкі тілесні ушкодження.
За 17 серпня російські окупанти 4 рази відкривали вогонь по позиціях українських бійців в районах населених пунктів Кримське, Лебединське, Павлопіль і Широкіно.
За добу втрат серед особового складу Об'єднаних сил немає. Дані розвідки повідомляють, що знищено двох бойовиків, а один отримав поранення.
Як повідомляв "Знай. ua", доба в зоні ООС: бойовики знову залили вогнем і кров'ю знесилений Донбас. В результаті бойових дій один військовослужбовець Об'єднаних сил отримав поранення.
Також "Знай. ua" писав, що добу на Донбасі: путінські звірі влаштували криваву ніч ВСУ. ВСУ понесли втрати.