Вибір імені для дитини – завдання непросте. Деякі батьки креативно підійшли до цього важливого рішення.

У Мін'юсті склали списки незвичайних і популярних імен для новонароджених в Україні. Як називають наші співвітчизники своїх чад.

Найпопулярнішими іменами першого півріччя 2018 року стали:

Софія,
Анастасія,
Ганна,
Артем,
Олександр,
Максим.

Популярні новини зараз

Українцям пообіцяли зробити життя трохи простішим: понад 10 тис грн на людину

Нові тарифи на газ в Україні: скільки він коштуватиме до квітня 2025 року

Гроші на кону: "Ощадбанк" зробив важливе оголошення

На землю чекають удари руйнівної магнітної бурі: нагряне вже ось-ось

Показати ще

Також у першому півріччі цього року дівчатка частіше отримували імена Вікторія, Марія, Вероніка, Злата, Поліна, Єва, Мілана і Соломія. Хлопчиків називали Богдан, Дмитро, Матвій, Владислав, Назар, Давид, Ілля, Андрій, Тимофій.

У Києві лідирують:
Софія,
Марія,
Злата,
Мілана,
Артем,
Максим,
Дмитро,
Олександр.

Самими незвичайними іменами в Києві виявилися:

Златояра,
Кассандра,
Ляля,
Мелоді,
Ликера,
Грета,
Кармен,
Азарій,
Марсель,
Сварг,
Купріян,
Соломон,
Радомир,
Купріян,
Оскар,
Фараон,
Михвей.

В інших містах України обирають такі нестандартні імена: Ігорина, Златаслава, Вівіана, Вірсавія, Дейлин, Медея, Каталея, Вона, Милаша, Апполінарія, Капітоліна, Гумор, Патриція, Забава, Принцеса, Стасиния, Весна, Шамам, Італія, Андромеда, Ясноведа. Серед чоловічих: Златозар, Натаніель, Юнатан, Яровіт, Бертран, Винцеслав, Еліот-Леопольд, Бомонд, Миролюбец, Ольгерд, Пересвіт, Метью, Рожден, Гамлет і Ратибор.

Як раніше повідомляв портал "Знай.иа"у 2018 році 1 вересня – субота, тому багатьох хвилює питання, коли ж в Україні стартує навчальний процес. Ситуацію прояснили в Міністерстві освіти і науки.

У цьому році перший дзвінок може продзеленчати як 1 вересня, в суботу, так і 3-го, у понеділок. Кожен навчальний заклад самостійно приймає рішення, коли його учням сідати за парту. Про це Інформатору повідомили в прес-службі міністерства освіти і науки України.

Нагадаємо, на громадське обговорення нещодавно винесли нову ініціативу Міністерства освіти і науки України щодо зміни системи зарахування дітей в перший клас – без іспитів.

У документі міститься порядок зарахування, відрахування, а також переведення учнів у державних та комунальних навчальних закладів.