Колишньому меру міста Умань, 74-річній Валентині Артюх, оголосили про підозру у скоєнні ДТП зі смертельними наслідками 12 липня у центрі Черкас.

Про це повідомила прес-служба прокуратури Черкаської області.

Того дня екс-чиновниця на автомобілі SUZUKI SX-4і у Черкасах зіткнулася із автомобілем "Таврія". Після цього вона почала від'їжджати та збила жінку, яка переходила через дорогу. Після цього водійка на великій швидкості в'їхала ще в п’ять автівок. Від отриманих травм 69-річна постраждала померла на місці.

Зараз триває досудове розслідування, правоохоронці вирішують питання про обрання щодо підозрюваної запобіжного заходу. Їй загрожує до восьми років за гратами.

Дивіться: ДТП у Черкасах сколихнуло всю область

Як писав інформаційний портал "Знай.ua", детективи НАБУ під керівництвом САП повідомили про підозру у заволодінні майном державного підприємства "Національна атомна енергогенеруюча компанія Енергоатом" екс-нардепу Миколі Мартиненку та його можливим спільникам.

Популярні новини зараз

Середня платіжка – 6000 грн: українців готують до подвійного зростання цін на тепло

Комусь - 100 грн, комусь - майже 2600: названо точні суми індексації пенсій для всіх категорій

Індексацію розширили: хто отримає більше у березні

Трьом українським містам загрожує затоплення: які населені пункти підуть під воду

Показати ще