У Житомирі перепоховали героя АТО, старшого лейтенанта Артема Абрамовича, командира танкового екіпажу, який загинув на Донбасі в 2014 році.

Рештки солдата пошуковці знайшли 3 жовтня 2014 року, хоча мати юнака до останнього сподівалася, що син живий, передає ТСН.

Запорізькі фахівці після проведення судово-медичних експертиз віддали рідним на поховання фрагменти тіла.

Проте матері хлопця не давали спокою деякі факти. Вона почала самотужки детально вивчати висновки судмедекспертів і звернула увагу, що в документах не було належного опису речових доказів.

Поки жінка намагалася скласти елементи цього пазлу, не сиділи без діла й пошуковці. Вони намагалися встановити, куди подівся ще один член танкового екіпажу – Ярослав Антонюк.

Популярні новини зараз

Ірина Федишин знову осоромилася, зачепивши Настю Приходько - та в кишеню за словом не полізла: "Хто ти така?"

Надя Дорофєєва розкрила ім'я того, кого обожнює після розставання з Дантесом: "Як можна бути милотою?"

Такою її ще не бачили: зірка "Кварталу 95" Олена Кравець відкрила в собі новий талант, "Я ридала весь день"

Леонід Кравчук за рік до смерті передбачив, коли Україна переможе: "Поки не змусять..."

Показати ще

Виявилося, що судмедексперти не стали перевіряти рештки на їх можливу належність різним людям.

В одній могилі поховали трьох воїнів Як результат – в одній могилі поховали трьох різних людей. Другим був Петро Барбух, третім – Антонюк, на пошуки якого пішло три роки.

"Артема вивезли в двох мішках. Ще в одному мішку було евакуйовано тіло другого члена екіпажу – Петра Барбуха. Але в пошуку залишався третій член екіпажу – Ярослав Антонюк. І ми не припиняли пошуки Ярослава, допоки не була перевірена остання версія, коли вже не було де шукати, зрозуміли, що він також, швидше за все, загинув, і знаходиться там, де Артем, а можливо, й Петя",— наголошує Ірина Баданова, експерт відділу пошуку та визволення полонених ЗСУ.

Нині мати Артема, навчена власним гірким досвідом, хоче ініціювати перевірки та розслідування, аби повернути тіла воїнів додому і гідно їх поховати.

Як писав інформаційний портал "Знай.ua", у Нововолинську депутат міської ради Магомет Магомаєв відмовився присвоювати загиблим героям АТО звання почесного громадянина.