В кущах біля школи №6 Новомосковська Дніпропетровської області, де 8 травня під час лінійки діти масово втрачали свідомість, знайшли балони з невідомою речовиною.

Про це розповіли учні школи, які стали свідками цього інциденту.

"Коли приїхали журналісти, то директор школи сказав, що в усьому наша вина, що ми не поїли з ранку, тому погано було. У підсумку в кущах школи знайшли балони з газом", - згадала учениця школи Аріна Іванова.

При цьому діти розповіли, що їх евакуювали не відразу. Багатьох учнів відправили на заняття, незважаючи на сформовану ситуацію.

"Завучі та вчителі покликали нашого медбрата. Він почав приводити дітей до тями, але тих, кому було погано, ставало все більше і більше: спочатку двоє, потім вже тринадцять... - повідомила одна з учениць. – Тих, хто нормально себе почував, відправили на уроки. А потім буквально через 15 хвилин дали дуже довгий дзвінок і почали евакуювати нас на задній двір школи. Ми всі були там, а швидкі їздили одна за одною, і поліції дуже багато було".

Популярні новини зараз

В Україні посилять мобілізацію та укріплять міста: до чого слід готуватися

Гороскоп на 26 листопада: у вівторок Всесвіт на вашому боці

Всіх чоловіків змусять встановити "Резерв+": які зміни чекають мобілізацію

Індексація пенсій у 2025 році буде не для всіх: хто опиниться за бортом підвищень

Показати ще

"Знай.uа" нагадує, що в суботу, 12 травня, було висунуто припущення, що масове отруєння дітей в школі №8 Черкас могло бути не випадковим. Про це повідомив голова Служби безпеки України Василь Грицак під час свого візиту в Черкаси.

"Ми не розслідуємо цей інцидент, але в рамках тієї допомоги, яку ми надаємо поліції, можу сказати, що, звичайно, таку версію ми не виключаємо - навмисних дій невстановлених осіб, які вчинили цей злочин", - стверджує Грицак.

Багатьох з отруєних школярів після пари днів у стаціонарі відпустили додому. Однак зараз стало відомо, що кілька учнів черкаської школи №8, які раніше отруїлися на лінійці невідомою речовиною, потребують додаткових обстеженнях.

Результати кількох школярів після перебування у стаціонарі погіршилися. Тепер до діагностики та лікування дітей будуть залучені вузькі спеціалісти: неврологи, кардіологи, гепатологи і гастроэнтеролги. Про це повідомив головний лікар Черкаської обласної дитячої лікарні Микола Кондрацький.