На Марші рівності в Києві було зафіксовано 7 нападів, постраждали 10 осіб.

Підсумки заходу підвела директор ГО "КиївПрайд" Руслана Панухнік на прес-конференції.

"У цьому році не тільки збільшилася кількість самих нападів на учасників маршу, а також в цьому році напали на спостерігача, який спостерігав за мирним зібранням ... також до журналіста було застосовано силу з боку поліції", - сказала організатор акції.

За її словами, серед постраждалих також є одна жінка. Панухнік зазначила, що марш пройшов на дуже високому організаційному рівні. До акції приєдналися люди, які не мають відношення до ЛГБТ-спільноти, а також міжнародні організації та дипломати.

Член правління ГО "КиївПрайд" Зорян Кісь зазначив відмінну організацію з боку правоохоронців. "Не дивлячись на те, що умови були складними, у мене склалося враження, що поліція впоралася з меншою кількістю особового складу", - сказав Кісь.

Популярні новини зараз

Нові правила мобілізації: жінок просять з'явитись в ТЦК – кого чекають в першу чергу

Дозволили бронювати до 100% працівників: кому більше не загрожує мобілізація

На пенсійний картці буде по нулях: пенсіонерам дали час до 31 числа, інакше залишаться без копійки

Мобілізація чоловіків предпенсійного віку: що роблять ТЦК з чоловіками 50+

Показати ще

За його словами, збільшення чисельності учасників параду також може говорити про те, що люди перестають боятися бути собою.

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що серед учасників Маршу рівності були не тільки активісти ЛГБТ-акції "КиївПрайд": приєдналися до натовпу відомі українські політики, чиновники і навіть посли.