У Дніпропетровській області почнеться суд над російським найманцем з позивним "Мамонт" з угруповання "Білі лебеді". Його звинувачують в участі в військовому конфлікті на Донбасі на стороні терористів "ДНР".

Відео його допиту опублікувала СБУ в Youtube. Слідчі спецслужби направили в Новомосковський міськрайонний суд обвинувальний акт стосовно затриманого бойовика.

Співробітники СБУ затримали терориста в січні 2017 року. Його упіймали в селі Олександрівка Нікопольського району Дніпропетровської області.

В ході розслідування стало відомо, що 41-річний російський найманець свідомо приїхав до бойовиків на окупований Донбас і вступив в їх ряди.

Затриманий активно воював на стороні терористів проти української армії в складі угруповання "Білі лебеді". Стосовно бойовика відкрили кримінальну справу за статтями "незаконне поводження зі зброєю" і "створення терористичної організації або групи".

Популярні новини зараз

В Україну йде різке похолодання: у деяких областях вдарять морози

Без прописки тепер заборонено? Що загрожує українцям у 2025 році та як не встряти у штрафи

Виплати малозабезпеченим: яку допомогу можна отримати в грудні

Українців попередили про масові перевірки: додому нагрянуть соцслужби

Показати ще

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, ФСБ візьметься за перевірки представників "адміністрацій" бойовиків. Російські спецслужби вважають, що вони контактують з українською владою, а деяких вже завербувала СБУ.