Ірландський лоукостер Ryanair поставив аеропорту "Київ" нездійсненні умови.
Як сказав глава ради директорів аеропорту Денис Костржевський, "Київ" не зміг би інвестувати в інфраструктуру, якби погодився на умови лоукостера.
Він зазначив, що собівартість авіаобслуговування одного пасажира - 25 доларів, в той час як Ryanair обіцяв тільки 7 доларів.
"Коли собівартість 25 доларів, а вам пропонують платити тільки сім - переговори закінчуються швидко. Насправді переговори з Ryanair у нас тривали довго, і ми зараз ведемо переговори з багатьма бюджетними авіакомпаніями", - сказав Костржевський.
Глава підприємства зазначив, що спочатку думали, що ірландці жартують.
Перевірять кожного по 10 разів: мобілізацію та перевірки хочуть посилити
Більше не розрахуєтесь: які гривні виводять з обігу
ТЦК більше не вирішують: Кабмін тихо переписав правила мобілізації, що тепер зміниться для українців
Роки роботи вилетять "в трубу": який стаж не зарахують до пенсії
Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що Блогер Руслан Хаврюта прокоментував на сторінці в Facebook ситуацію навколо ірландської авіакомпанії Ryanair, яка не змогла домовитися з аеропортом "Бориспіль" і закинула ідею виходити в Україну.