В Україну прийшов другий місяць літа, і в даний момент придбати квитки на потяги в південному напрямку дуже і дуже складно.

Проблема полягає в тому, що державі не вистачає якісних залізничних вагонів. У підсумку "Укрзалізниця" не може перевозити всіх бажаючих. Про це розповів експерт з транспортних питань В'ячеслав Коноваленко.

"Відсутність у залізничних касах квитків — це результат популізму пана міністра і в. о. голови "Укрзалізниці". Вже третій рік поспіль нібито йдуть якісь реформи "Укрзалізниці", але по факту ніяких реформ немає", — розповів журналістам Коноваленко.

За словами Коноваленко, на сьогодні "Укрзалізниця" має в три рази менше вагонів, ніж їй необхідно для нормальної роботи.

Популярні новини зараз

Український аналог Impala: як виглядає один із найстильніших "Запорожців", мрія автомобіліста

Monobank довів українця до відчаю: "Залишив без жодної копійки"

Українцям доплатять до пенсії 4 тисячі, як надбавку: обіцяють щороку збільшувати

Українці отримають доплату до пенсії: хто може розраховувати на приємний бонус та від чого залежить нарахування

Показати ще

"Є якісь косметичні зміни, але проблема чисто фізична — немає вагонів. Якщо у радянський час в Україні курсувало 9-10 тисяч вагонів, то зараз добре, якщо набереться 3 тисячі. Коли починається пік літніх перевезень, вагонів відверто не вистачає, ми вже проїли весь радянський доробок. Як результат — всі згадують про автотранспорт і відповідно, там підвищують ціни", — зазначив Коноваленко.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що українці ризикують втратити можливість переміщатися країною поїздом, якщо уряд найближчим часом не вирішить проблему застарілої інфраструктури "Укрзалізниці". Про це розповів аналітик Українського інституту майбутнього, колишній заступник міністра інфраструктури Володимир Шульмейстер.

Він вважає, що сьогоднішній стан українських залізниць жахливий, так як ця інфраструктура створювалася ще в часи Радянського Союзу і з тих пір практично не оновлювалася. Він зазначив, що рівень зношеності інфраструктури "Укразалізниці" досяг вже 90%.

"Якщо з цим нічого не робити – а нічого і не робиться – через 2-3 роки УЗ "закінчиться". Катастрофа України в тому, що 80% вантажоперевезень припадає на залізницю", — попереджає експерт.

Як повідомляв портал "Знай.uа" у поїздах "Укрзалізниці" пасажир виявив гриби, які проросли прямо під сидінням. Про це на своїй сторінці в Facebook написав пасажир "Укрзалізниці" Олександр Рудоманов.

"Якщо б замість звичайних грибів там вирощували галюциногенні, то вагон поїзда 143\144 "Кременчук-Ворохта" міг би зацікавити відповідні органи", - написав на сторінці Рудоманов.