У середу, 21 березня, Національний банк України (НБУ) в порівнянні з попереднім банківським днем зміцнив курс гривні до 26,30 гривень за долар. Про це свідчать дані на сайті регулятора.

Курс валют на сьогодні

Офіційні курси валют встановлені на такому рівні:

2630.1118 гривні за 100 доларів;

3228.7252 гривні за 100 євро;

Популярні новини зараз

Штрафи від ТЦК зростуть вдвічі: ухилянтів добряче потрусять

Мобілізацію урівняли для всіх: українцям оголосили вердикт щодо економічного бронювання

Плюс 2361 грн на картку щомісяця: хтось із пенсіонерів у 2025 році отримає солідний бонус

Пропрацював 40 років, а пенсія мізерна: у ПФУ звернулися до українців, сподобається не всім

Показати ще

4.5580 гривні за 10 рублів.

Так, у порівнянні з вівторком, 20 березня, долар за даними НБУ подешевшав на 13 копійок. При цьому курс євро знизився на 26 копійок, а рубль подешевшав на 4 копійки.

Нагадаємо, що приборкання цін, відновлення кредитування, зняття валютних обмежень і підвищення прозорості банків і страхових компаній, на чому в найближчі три роки зосередиться Національний банк України. Новообраний голова правління НБУ Яків Смолій представив стратегію центрального банку в п'ятницю, 16 березня.

Про плани і наміри Нацбанку прийшли дізнатися представники міжнародних організацій та посольств, українські чиновники і учасники ринку. Він – не Валерія Гонтарєва, але курс її продовжить. І на ультиматуми нардепів Смолій так само не піде.

Дивіться сюжет про курс гривні

Так, керівник НБУ презентував нову стратегію роботи регулятора на найближчі роки, а також розповів про кадрові перестановки. Крім того, його заступники розповіли про нинішню ситуацію на валютному ринку країни і чого чекати від інфляції.

Крім того, у вівторок, 10 березня, Національний банк України порівняно з попереднім банківським днем послабив курс гривні до 26,43 гривень за долар.

Також раніше інформаційний портал "Знай.uа" повідомляв про те, що президент України Петро Порошенко вніс на розгляд Верховної Ради законопроект №8152 про валюті, який покликаний замінити валютний декрет 1993 року.

Згідно з даними офіційного ресурсу парламенту, робота над документом почалася ще на початку поточного місяця. Тоді їм займалися фахівці Національної ради реформ.

Як пояснив глава української держави, цей законопроект вводить на валютному ринку принцип "дозволено все, що не заборонено" і запустить поступову, послідовну і гнучку лібералізацію.