У четвер, 5 квітня, популярна криптовалюта біткоін опустилася нижче позначки 7 тисяч доларів. Так, за останню добу він подешевшав на -7,16% і склав 6 893,17 тисяч доларів, і це при ринковій капіталізації 116,8 млрд доларів. Про це пише Mycrypter, посилаючись на торговельну біржу СoinМarketСap.
Курс криптовалют на сьогодні
У той же час друга за популярністю криптовалюта Ethereum за добу впала в ціні на -7,03%. Її курс становить 377,65 доларів. Капіталізація Ethereum – 37,2 млрд доларів.
На третьому місці по капіталізації розмістився Ripple – 19,6 млрд доларів. Повідомляється, що ця криптовалюта подешевшала на -6,54% за повну добу. Курс кріптовалюти – 0,503317 доларів.
Зазначимо, що курс криптовалюти Bitcoin Cash став менше за минулу добу на -8,35% до 653,45 доларів. Тепер його капіталізація – 11,1 млрд. доларів.
Терміново біжіть до супермаркету, поки не почалися тривалі відключення світла: що потрібно купити кожному українцеві
Пенсіонери ВПО можуть отримати солідну надбавку: що для цього потрібно
Нові правила бронювання від мобілізації: що зміниться з 1 грудня
Масштабне березневе підвищення пенсій: 2300 отримають не всі
У той же час Litecoin зменшився в ціні на -7,71% за добу і його курс на даний момент 118,05 доларів. Капіталізація Litecoin – 6,6 млрд доларів.
Отже, загальна ринкова капіталізація криптовалют становить 258,1 млрд доларів.
Дивіться відео про біткоін
Падіння крипторинку відбулося на тлі новин про те, що Twitter заборонив рекламу криптовалют. Заборона стосується реклами ICO (первинного публічного розміщення токенів), а також продажу віртуальних валют. Нова політика торкнеться реклами криптовалютних бірж і послуг криптогаманців, якщо вони не будуть публічними компаніями з лістингом на певних великих фондових майданчиках. Раніше подібні обмеження вже ввели Facebook і Google.
Аналітики відзначають, що біткоін дешевшає в тому числі через відсутність новин, здатних підтримати ринок. У той же час, експерти прогнозують, що курс біткоіна ще може піднятися до 20 тис. дол.
Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.uа" повідомляв про те, що майнінг криптовалют — ресурсомісткий процес. Ви переконаєтеся в цьому, коли зайдете на сайт з вбудованим веб-майнером. Комп'ютер почне гальмувати або перезавантажуватися через перегрів процесора.
Інтуїція і диспетчер завдань Windows підказують, що майнінг відбувається через Chrome. Однак ви не зможете зрозуміти, де саме знаходиться майнер: на сайті або в розширенні браузера.