Криптовалюти в рамках знову продемонстрували істеричну динаміку на тлі дуже низьких торговельних обсягів, які впали з початку травня з $30 млрд. до менш ніж $12 млрд. на даний момент.

Примітно, що обсяги торгівлі падають швидше капіталізації.

Поточний оборот приблизно в 4 рази нижче січневого піку в $47 млрд, при цьому капіталізація впала трохи більше ніж втричі, з $826 млрд. до $250.

Це можна розглядати як ознаку довгострокового інвестиційного попиту і скорочення частки спекулянтів на ринку.

При цьому, спроби відновлення минулого тижня натрапили на опір вище $6700 за біткоін. Ця область вже не пускала биків вгору в кінці червня. Тепер короткостроково погляди спрямовані в область підтримки трохи нижче $6000.

Популярні новини зараз

Зміни в правилах обміну валюти: заначка може перетворитися на розчарування

Терміново біжіть до супермаркету, поки не почалися тривалі відключення світла: що потрібно купити кожному українцеві

Пенсіонери ВПО можуть отримати солідну надбавку: що для цього потрібно

"Бусифікацію" обіцяють викорінити: ТЦК застосують новий підхід до мобілізації

Показати ще

Передбачається, що біткоін може пережити серйозний розпродаж з пошуком нових локальних мінімумів. Найближчої областю в даному випадку виступають мінімуми червня листопада минулого року поблизу $5700. Більш віддаленою метою виступає відмітка $3600.

За поточний робочий тиждень еталонний біткоін показав зниження майже на 10% з $6,900 $6,250 на даний момент.

Причини цього - низькі торговельні обсяги, песимізм і розчарування роздрібних інвесторів на швидкі прориви в галузі та перешкоди з боку регуляторів.

За останню добу BTC додає близько відсотка, провідні альткоины ведуть себе аналогічно.

Знай.uа також нагадує, що 12 липня, популярна криптовалюта бiткоiн знаходиться на позначці $6000. Так, за останню добу він зріс у ціні на 0,40% і склав 6 419,66 тисяч доларів, і це при ринковій капіталізації 110,0 млрд доларів.

За попередніми даними, динаміка цін в Україні у першому півріччі явно свідчить про покращення, однак з урахуванням можливого сезонного прискорення інфляції у жовтні-грудні зовсім немає впевненості в її зниження в поточному році до цільового показника Національного банку на рівні 6% +/- 2 п. п.