В українській столиці на проспекті Правди на заправці "БРСМ" відбувся акт агресії між водіями.

"Попередньо, причиною бійки стало те, що один з водіїв вирішив проїхати "повз черги", а на зауваження інших водіїв відреагував агресивно, через що і отримав "на горіхи", — повідомляє "Київ Оперативний" на своїй сторінці в Facebook.

У коментарях до посту зазначили, що такі інциденти траплялися на цій заправці і раніше. Варто відзначити, що в мережі з'явилося відео самого інциденту.

http://biz.liga.net/upload/iblock/25b/25b9cbba5069a861c83422efa54f5bb0.jpg

Нагадаємо, раніше в столичному гуртожитку по вулиці Сагайдака сталася бійка між мешканцями. Один з ініціаторів з ножовим пораненням в груди був госпіталізований, а другий був затриманий. Про це повідомили в прес-службі управління столичної поліції.

Популярні новини зараз

ТЦК відвідувати не потрібно: кого оголошують у розшук незаконно

ТЦК не мають права вимагати: омбудсман пройшовся по вуличним рейдам з мобілізації

Силове затримання та "бусифікація": що категорично не можуть робити ТЦК

ТЦК проводять нові "облави" – куди нагрянуть

Показати ще

Як повідомляв портал "Знай.uа" у Москві учневі пробили голову в бійці на тарілках, яка сталася прямо у шкільній їдальні. Один з учасників бійки сильно постраждав. Дитину довелося евакуювати на вертольоті в Науково-дослідний інститут невідкладної дитячої хірургії та травматології.