Минулої доби в зоні АТО терористи проросійських бандформувань не припиняли вогню. Ворог цілив по позиціях українських захисників та житлових кварталах. Бойовики 52 рази обстрілювали із забороненої Мінськом зброї. В результаті один український герой загинув, ще семеро отримали поранення.

Про це звітує Штаб АТО на сторінці в Facebook.

Приморський напрямок

Найбільше провокацій збоку терористів за останню добу відбулось на приморському напрямку. Бойовики 22 рази обстріляли околиці Ольгинки. В результаті постраждали будинки мирних мешканців, також пошкоджена інфраструктура. Значна частина населення залишилась без електрики.


Популярні новини зараз

За мобілізацію можна не перейматися: кого не чіпатиме ТЦК цього літа

Перевірка на блокпостах в Україні: які документи мають вимагати у водіїв

Пенсіонерам, сім'ям з дітьми та людям з інвалідністю виплатять по 10 800 гривень: як отримати

Двохзонні електролічильники втратять сенс: споживачі можуть залишитися без 50% знижки

Показати ще

Ворог цілив по позиціях ЗСУ в районі Водяного, Талаківки та Павлополя. Зафіксували застосування зенітних установок, БМП та у цьому районі працював снайпер.

Донецький напрямок

У цьому регіоні ворог застосовував переважно піхотне озброєння та обстрілював позиції наших бійців у районі Пісків, Авдіївки та Невельного. Вночі терористи активізувались та найбільше вели вогонь поблизу Авдіївка та Світлодарській дузі. Ворожі міни залітали до мирних кварталів Авдіївки, багато будинків пошкодили. Міни зривалися біля будинків та автівок. В результаті осколками поранило 48-річну місцеву мешканку.



Луганський напрямок

На луганському напрямку терористи застосовували гранатомети різних модифікацій та стрілецьку зброю, з якої активно гатили по оборонних укріпленнях сил АТО в районі Новотошковського, а також ворожі кулі летіли в бік Кримського, Щастя, Новоолександрівки та Донця.



За цю пекельну ніч на Донбасі Україна втратила одного захисника та ще сім воїнів отримали поранення.

Як раніше повідомляв інформаційний портал "Знай.ua", українські бійці попросили забезпечити їх на передовій стаціонарними кнопковими телефонами, щоб налагодити зв'язок в зоні АТО.