Кримчани раптово різко захотіли оформити собі український паспорт. В анексованому Росією Криму з'явилися оголошення, де пропонується допомога в оформленні біометричного документа для безвізових поїздок до Євросоюзу.
Фото оголошення розмістив блогер RoksolanaToday & Крим в Twitter. Подібними пропозиціями обклеєні салони маршруток в анексованому Сімферополі. Кримчанам пропонують допомогу в оформленні українських закордонних паспортів.


"Попит народжує пропозицію. Росія, додай скрєп! Кримчани щось об'європились. У сімферопольських маршрутках торгують безвізом в Європу", - підписав блогер фото.


Платіжки спустошать гаманці: з 1 червня зростуть тарифи на важливу комунальну послугу
ТЦК не зглянеться на вік і хвороби: чоловікам 50+ масово готують повістки - куди відправлять
Надбавки за вік у травні: хто з пенсіонерів може отримати
Переселенців змусять жебракувати, не пошкодують навіть дітей: який документ вимагають
У соцмережі бурхливо відреагували на пост. У коментарях пишуть, що кримчанам дуже захотілося поїхати в "загниваючу Г ** ропу".
Користувачі згадали, що замість європейських країн, жителі півострова можуть поїхати в окуповану Абхазію або Іран.
Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, День міста в включеному Джанкої відзначили під українські пісні.