За останні півроку сума державного боргу України зросла на 1,39%, тобто на 1,05 мільярда доларів. Тепер ми винні 76,06 мільярда доларів, і скільки за ці позики будуть розраховуватися з кишень громадян, остаточно невідомо.
Попри заявлені реформи та європейський курс, навіть у профільних відомствах не має позитивних прогнозів щодо співробітництва з МВФ.
Зокрема, нещодавно міністр фінансів Олександр Данилюк заявив, що офіційному Києву "не слід сподіватися на постійну підтримку" валютного фонду, хоча саме цей ресурс нібито використовується на підтримку соціальних сфер.
При цьому ймовірності звернень української сторони до іноземних партнерів за новими кредитами очільник міністерства не виключає, тобто про зменшення обсягів держборгу говорити зарано.
Всіх чоловіків змусять встановити "Резерв+": які зміни чекають мобілізацію
Який стаж не зарахують до пенсії: роки роботи просто викинуть
Долари можна продавати? Що буде з курсом в Україні після приходу Трампа
Українців попередили про три місяці без пенсії: у кого будуть проблеми з ПФУ
"МВФ не робить програм на 10 років, вони підтримують країну в складний період, щоб вона мала можливість вийти з кризи, стабілізувати стан економіки в той момент, коли приватні інвестори країною не цікавляться, і немає нікого, хто її підтримав би, і ніякі інструменти , крім фінансування МВФ, не працюють",- заявив Данилюк.
Дивіться: державний борг України