Аналізи опитування Всеросійського центру вивчення суспільної думки показали, що бажання поїхати з Росії заявили 10% респондентів, але серед людей віком від 18 до 24 років цей показник значно вищий – 31%.

Але при цьому 88% росіян не хотіли би виїжджати за межі країни на постійне проживання.

Найбажанішими країнами для переїзду у опитуваних є Німеччина, Сполучені Штати та Іспанія.

Знай.uа також нагадує, що аналогічне дослідження проводили і в Україні.

Проводилось воно за підтримки соціологічноїгрупи Рейтинг, і показує, що у 17% опитаних родичі перебували на заробітках за кордоном в останні півроку. 11% повідомило, що в їх сім'ях є ті, хто працюють за кордоном постійно.

Популярні новини зараз

Пенсіонерів змусять повернути частину виплат державі

Мобілізацію в Україні посилять: ТЦК змусять працювати ефективніше

Українцям дозволили не сплачувати за комунальні послуги: коли рахунки можна "заморозити"

Українців попередили про три місяці без пенсії: у кого будуть проблеми з ПФУ

Показати ще

У той же час у 70% респондентів близькі не працювали за кордоном за цей період, 2% – не змогли відповісти на це питання. І якщо 65% опитаних українців зазначили, що не хочуть міняти країну проживання, то 27% заявили, що досі виношують плани щодо еміграції.

Зазначається, що найчастіше про бажання переїхати за кордон заявляють молоді респонденти до 35 років (практично кожний другий). Також охочих виїхати дещо більше серед чоловіків, людей з вищими рівнями освіти та доходів.

Також нещодавно ми писали, що коли відкрилися кордони, поляки і чехи, кинулися в багатші країни - ту ж Німеччину або Британію, - створивши вакуум на ринку праці.

Тепер же у Варшаві і Празі ламають голову над тим, як заманити на роботу громадян України. Зарплата - далеко не єдиний "пряник". Спрощення правил працевлаштування грає важливу роль. Втім, є країни, які навпаки подумують над квотами для українців.

При цьому Світлана Заліщук, народний депутат, не виключає, що деякі співробітники Державної міграційної служби України співпрацюють зі спецслужбами іноземних держав. Про це вона повідомила під час брифінгу у Києві.

"Я не виключаю, що окремі люди в Держміграційній службі працюють зі спецслужбами інших країн, не без фінансової мотивації... Те, як ця служба працює з людьми, я називаю – ламати долі. І практика роботи Держміграційної служби нагадує роботу російської служби", – зазначила депутат.