Ціни на пальне в Україні скоро виростуть настільки, що вже більшість водіїв не на жарт замислюються про альтернативні види транспорту. Готові пересісти на електроскутери чи навіть велосипеди, і поки ці версії обмежуються тільки жартами, на АЗС вже готують несподівані "сюрпризи" автолюбителям.

Можливо саме тому в мережі почали активно розповсюджувати заклики досить красномовного характеру: влаштувати бойкот власникам заправок, доки ті не знизять вартість принаймні до рівня, який не суперечить здоровому глузду та економічно обгрунтований.

На це звернув увагу офіцер у запасі, відомий український волонтер Мирослав Гай на сторінці у Facebook:

"В Європі водії намагалися боротися з цінами акцією "Не купуй паливо один день" , яка пройшла кілька місяців назад. Виробники палива лише посміялися над цим, розуміючи, що довго тривати це не може: наслідки для автовласників виявляться більш згубні, ніж для них. Але на основі цієї акції виникла ідея нової, куди - більш ефективної! Коли ціни продовжують рости - ми повинні вживати заходів! Щоб зробити це без будь - яких незручностей для себе, виникла така ідея: протягом двох місяців не купуємо бензин і дизельне паливо на заправці найбільшого виробника", - зазначив він.

Популярні новини зараз

Тисячі білоруських військових погодилися на участь у війні проти України, - Генштаб

Пропитий сепаратист Олег Царьов більше не зміг приховувати правду від народу: путін "знищив" усіх чоловіків Донбасу

Українців готують до не кращого сценарію: фахівець пояснив, чи чекати долар по 50 гривень

Інспектори показали, як працює "огидний" ресторан фаст-фуду: калюжі щурової сечі та фекалій

Показати ще

На думку волонтера, рано чи пізно продавці будуть просто змушені піти на поступки, адже почнуть поступово втрачати клієнтів.

Як змінювалися ціни на пальне

Якщо кількість покупців, котрі відмовилися від послуг АЗС, почне сягати мільйонів, тоді відступати буде нікуди.

Якість бензину в Україні значно погіршилася

"… набридло платити корпораціям шалену ціну за бензин з надр своєї Землі… У народі є сила під якою зламається будь-яка велика корпорація і навіть система! Думаю, в цьому є сенс. Нічого особистого - просто є майже у всіх регіонах. Вони то нас не шкодують! І не треба виступати з акціями протесту, щоб вони над нами в черговий раз посміялись", - підсумував Гай.

Дивіться: в Україні різко підскочили ціни на бензин

Як повідомляв портал "Знай.ua", торгівлю бензином та дизельним паливом стандарту Євро-4 з 1 січня 2018 року заборонили.