Слідчі Національного антикорупційного бюро затримали одного з інвесторів "Трейд Коммодіті" Володимира Трофименка одразу ж після його прес-конференції.
Про це повідомили у прес-службі компанії.
Відомо, що Трофименка відвезли до будівлі НАБУ на вулиці Сурікова. Деталі затримання не розголошують. Сьогодні вранці разом з іншим інвестором "Трейд Коммодіті" Андрієм Адамовським Трофименко провів прес-конференцію.
Під час спілкування зі ЗМІ інвестори "Трейд Коммодіті" звинуватили НАБУ у необґрунтованості кримінальної справи проти їхньої компанії. Адамовський, зокрема, заперечив зв'язок з цією компанією депутата Олександра Грановського.
"Ощадбанк" попередив пенсіонерів: що буде з картками та виплатами
Українці стануть безхатьками: виселять із власної квартири
Правила пільгового проїзду повністю зміняться: посвідчення діяти не будуть
Готуйте близько 2000 грн: "Нафтогаз" пояснив, що має встановити кожен споживач
Як повідомляв портал "Знай.ua", "Трейд Коммодіті" підозрюють у розкраданні 149 мільйонів гривень на закупівлю паливно-мастильних матеріалів для Міноборони.